materiały prasowe
Seriale:
PIĄTEK:
Dave – sez. 1, odc. 7
22:00
HBO3
Mieszkający na przedmieściach neurotyczny dwudziestolatek pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że jego życiową misją jest zostanie raperem wszech czasów. Pozostało mu teraz tylko przekonać swoich przyjaciół, że z ich pomocą ma on szansę podbić cały świat. Zabawna produkcja w reżyserii Grega Mottola ("Adventureland") inspirowana jest życiem rapera i komika Dave'a Burda, znanego jako Lil Dicky.
Zobacz także:
Kochany bajzel – sez. 2, odc. 12 – 19:45 (FOX Comedy)
Jett - odc. 6 - 20:10 (HBO)
Mrs. America – sez. 1, odc. 9 (ost.) - 21:10 (HBO)
Betty – sez. 1, odc. 6 (ost.) - 21:30 (HBO3)
Pani Wilson – sez. 1, odc. 1 - 21:30 (Epic Drama)
Gomorra – sez. 1, odc. 3 - 23:45 (TVP Kultura)
SOBOTA:
Dom grozy – sez. 3, odc. 1 – 9
20:00
HBO3
Dom Grozy (Penny Dreadful) to elektryzujący serial z doborową obsadą, który łączy w sobie elementy horroru i psychologicznego dramatu. Jest bezbłędnie napisany i zagrany. Jego atutem są wyraziste, pełne tajemnic postacie (wśród nich znani z literatury grozy doktor Frankenstein, Dorian Gray czy profesor Abraham Van Helsing), trzymająca w napięciu akcja oraz sugestywna atmosfera. Twórcy bardzo starannie oddali też realia wiktoriańskiego Londynu. [opis dystrybutora]
Zobacz więcej:
Bankowa gra – sez. 2, odc. 2 - 19:05 (HBO3)
Tropiciele – sez.1, odc. 2 – 20:00 (Cinemax)
Norskov – sez. 2, odc. 5 – 6 - 20:10 (ale kino+)
NIEDZIELA:
Syrena – sez. 3, odc. 5
21:00
HBO3
Akcja serialu pt.: Siren rozgrywa się w Bristol Cove, przybrzeżnym miasteczku, które według legend było domem syren. Pojawienie się tajemniczej dziewczyny udowadnia, że to prawda. Bitwa pomiędzy światem ludzkim a morskim staje się coraz brutalniejsza, gdy te okrutne stworzenia chcą odzyskać swoje prawa do oceanu.
Zobacz także:
Perry Mason – sez. 1, odc. 2 - 3:00 (poniedziałek) HBO