Przyjaciele - quiz dla fanów! Sprawdź, jak dobrze znasz serial!

Przyjaciele to popularny serial komediowy, który stał się klasykiem gatunku i na zawsze zapisał się w historii telewizji. W ramach przygotowań do zbliżającego się FriendsFest sprawdźcie swoją wiedzę.

Przyjaciele to popularny serial komediowy, który stał się klasykiem gatunku i na zawsze zapisał się w historii telewizji. W ramach przygotowań do zbliżającego się FriendsFest sprawdźcie swoją wiedzę.

naEKRANIE

naEKRANIE

Tagi:  przyjaciele 

Przyjaciele to zdaniem wielu najlepszy serial komediowy wszech czasów lub przynajmniej znajdujący się w ścisłej czołówce. Po 25 latach wciąż bawi, wzrusza i emocjonuje, a wielu fanów często powtarza wszystkie 10 sezonów, by znów przeżyć przygodę z grupą bohaterów, która dosłownie stała się przyjaciółmi milionów ludzi na całym świecie.

Informowaliśmy Was, że nadchodzi FriendsFest, który po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Właśnie z tego powodu jako patroni medialni chcemy sprawdzić, jak dobrze pamiętacie ten serial, a pytania naprawdę są szczegółowe! Co to dla fanów serialu, który znają go na pamięć, prawda? W związku z wydarzeniem mamy dla Was też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Friendsfest wyjątkowa impreza dla każdego wielbiciela tego serialu.Będzie można skorzystać z szeregu atrakcji, z których prawdopodobnie najbardziej interesującą jest scenografia odtworzona w pełnej zgodności z tym, co było na planie Przyjaciół. Takim sposobem będziemy mogli odwiedzić mieszkanie Moniki, usiąść na kultowej kanapie w kawiarence, w której przebywali bohaterowie, zatańczyć z parasolem przy fontannie z czołówki oraz zobaczyć kaplicę z Las Vegas, w której odbyła się pamiętna scena ślubu. Jak bardzo chcecie, będziecie mogli też zaśpiewać hit Phoebe w Central Perku... Nie zabraknie sklepu z pamiątkami i gadżetami z serialu, wśród których znajdzie się wiele atrakcyjnych eksponatów dla fanów. 

Wydarzenie będzie mieć miejsce w dniach od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.  Więcej informacji na stronie friendsfest.pl oraz na profilu Comedy Central Polska na Facebooku.

A teraz... sprawdźcie, jak dobrze znacie Przyjaciół!

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV