Quiz o wampirach

Krwawo, naprawdę krwawo może być, jeśli spróbujecie poradzić sobie z naszym quizem. Bo tym razem rzecz o wampirach!

Krwawo, naprawdę krwawo może być, jeśli spróbujecie poradzić sobie z naszym quizem. Bo tym razem rzecz o wampirach!

Kamil Śmiałkowski

Kamil Śmiałkowski

Tagi:  wampiry 

Lubicie wampiry? A znacie się na nich? Wszak wampirów w popkulturze jest mnóstwo, w książkach, filmach, komiksach, serialach, grach, nawet teledyskach. Jesteście gotowi sprawdzić jak dobrze się w tym wszystkim orientujecie? Bo wampiry to nie tylko saga Zmierzch Stephenie Meyer. Choć z pewnością dla wielu to ona była początkiem znajomości z tymi stworami. A swoją drogą - właśnie ukazał się nowy tom Życie i śmierć. Zmierzch opowiedziany na nowo czyli te same wydarzenia od początku, ale widziane z perspektywy wampira. Zanim jednak sięgnięcie po książkę zapraszamy na quiz o wszelkich wampirach:

Więcej quizów znajdziecie tutaj.

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV