Repertuar kin Nowość Program TV

Rebel.pl – propozycje świątecznych prezentów

Gra planszowa na święta? Czemu nie! Przeglądamy ofertę Rebel.pl w poszukiwaniu propozycji świątecznych prezentów

Rebel.pl to jeden z największych wydawców gier planszowych w Polsce. W ich ofercie można znaleźć pełno gier, które będą idealnym prezentem na święta. Takich, które pozwolą na rozrywkę, o jakiej często zapominamy w dobie technologii .Gry planszowe bowiem to prawdziwa przygoda, która wymaga koncentracji i przede wszystkim interakcji z innymi graczami. To powoduje, że możemy wspólnie spędzić czas, bawiąc się, śmiejąc, rywalizując i razem tworząc niezapomniane wspomnienia.

Rebel.pl – propozycje świątecznych prezentów:

Koncept Kids: Zwierzaki
Cena: 95 złotych

Wspaniała, intuicyjna gra, która wciąga od pierwszej minuty i gwarantuje dobrą zabawę dzieciom i dorosłym. Zdobywca nagrody dla najlepszych gier planszowych i zabawek – Zabawka Roku 2018.

Jednym Słowem
Cena: 78 złotych

Kooperacyjna słowna gra imprezowa, w której musimy myśleć inaczej niż pozostali członkowie drużyny, by przekazać jak najwięcej różnych podpowiedzi. Lekka, przyjemna rozgrywka dla każdego członka rodziny.

Mi Pasuje
Cena: 78 złotych

Najnowsza gra logiczna w układanie kafelków z zasadami tak prostymi, że zrozumie je przedszkolak, ale możliwościami tak szerokimi, że zadowolą najbardziej wymagających graczy. Satysfakcja i chęć zagrania na nowo po każdej rozgrywce gwarantowana!

Terraformacja Marsa
Cena: 159,9 złotych

Absolutny hit wśród bardziej złożonych gier. Liczba kombinacji, intuicyjność rozgrywki i połączenie wszystkiego w bardzo logiczną i spójną całość zaowocowało uzyskaniem przez grę niezwykle wysokich ocen i wielu nagród na całym świecie.

Star Wars X-Wing
Cena: 127 złotych

Ta gra to nie tylko niezwykle piękne, szczegółowe i starannie pomalowane miniaturki statków (które aż chce się postawić na półce i podziwiać). To też możliwość pilotowania eskadry statków rodem z Gwiezdnych Wojen, emocje towarzyszące polowaniu na przeciwnika i uciekaniu przed nim.

Materiał partnerski

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.