Rebel.pl – propozycje świątecznych prezentów

Gra planszowa na święta? Czemu nie! Przeglądamy ofertę Rebel.pl w poszukiwaniu propozycji świątecznych prezentów

Gra planszowa na święta? Czemu nie! Przeglądamy ofertę Rebel.pl w poszukiwaniu propozycji świątecznych prezentów

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Prezentownik2018 

Rebel.pl to jeden z największych wydawców gier planszowych w Polsce. W ich ofercie można znaleźć pełno gier, które będą idealnym prezentem na święta. Takich, które pozwolą na rozrywkę, o jakiej często zapominamy w dobie technologii .Gry planszowe bowiem to prawdziwa przygoda, która wymaga koncentracji i przede wszystkim interakcji z innymi graczami. To powoduje, że możemy wspólnie spędzić czas, bawiąc się, śmiejąc, rywalizując i razem tworząc niezapomniane wspomnienia.

Rebel.pl - propozycje świątecznych prezentów:

Koncept Kids: Zwierzaki
Cena: 95 złotych

Wspaniała, intuicyjna gra, która wciąga od pierwszej minuty i gwarantuje dobrą zabawę dzieciom i dorosłym. Zdobywca nagrody dla najlepszych gier planszowych i zabawek - Zabawka Roku 2018.

Jednym Słowem
Cena: 78 złotych

Kooperacyjna słowna gra imprezowa, w której musimy myśleć inaczej niż pozostali członkowie drużyny, by przekazać jak najwięcej różnych podpowiedzi. Lekka, przyjemna rozgrywka dla każdego członka rodziny.

Mi Pasuje
Cena: 78 złotych

Najnowsza gra logiczna w układanie kafelków z zasadami tak prostymi, że zrozumie je przedszkolak, ale możliwościami tak szerokimi, że zadowolą najbardziej wymagających graczy. Satysfakcja i chęć zagrania na nowo po każdej rozgrywce gwarantowana!

Terraformacja Marsa
Cena: 159,9 złotych

Absolutny hit wśród bardziej złożonych gier. Liczba kombinacji, intuicyjność rozgrywki i połączenie wszystkiego w bardzo logiczną i spójną całość zaowocowało uzyskaniem przez grę niezwykle wysokich ocen i wielu nagród na całym świecie.

Star Wars X-Wing
Cena: 127 złotych

Ta gra to nie tylko niezwykle piękne, szczegółowe i starannie pomalowane miniaturki statków (które aż chce się postawić na półce i podziwiać). To też możliwość pilotowania eskadry statków rodem z Gwiezdnych Wojen, emocje towarzyszące polowaniu na przeciwnika i uciekaniu przed nim.

Materiał partnerski

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV