Przeczytaj w weekend

Test foteli SuperVip w Multikinie Młociny

W nowo powstałym Multikinie Młociny widzowie mogą oglądać filmy w wygodnych fotelach SuperVip. Czas na ich test.

W nowo powstałym Multikinie Młociny widzowie mogą oglądać filmy w wygodnych fotelach SuperVip. Czas na ich test.

Każda z 10 sal Multikina Młociny wyposażona jest w skórzane fotele SuperVip, które są regulowane elektrycznie za pomocą dwóch przycisków zgrabnie umieszczonych w panelu po prawej stronie siedzenia. Dzięki nim możemy poczuć się jak w czasie domowego seansu w salonie. To od nas zależy, w jakim ułożeniu obejrzymy daną produkcję na wielkim ekranie - czy wolimy zrelaksować się w pozycji półleżącej, czy w siedzącej. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ każdy z nas ma inne preferencje co do warunków, w jakich może raczyć się seansem. W tym wypadku nie jesteśmy więc uwiązani do jednej, klasycznej wersji kinowego fotela. Za to ogromny plus.

Samo ułożenie przycisków do regulowania siedzenia jest bardzo wygodne. Są one na wyciągnięcie prawej dłoni, wobec tego w czasie oglądania filmu nie musimy ich szukać jak Indiana Jones Arki Przymierza, tylko jednym ruchem ręki regulujemy swoją pozycję i delektujemy się seansem bez rozpraszania swojej uwagi. To ważne, gdy śledzimy produkcję, której jednak nie możemy zastopować. Do tego podstawka, którą możemy sobie podłożyć, sprawi, że pijąc napoje i zajadając przekąski w czasie seansu, będziemy się czuć, jakbyśmy dostali śniadanie do łóżka. To bardzo dobre rozwiązanie, które zapewnia seansom domowy klimat. Po prostu kładziemy przed sobą napoje i przekąski jak na stoliku w salonie i możemy zaczynać zabawę, która w tym wypadku nie odbywa się jednak na zwykłym telewizorze, ale na ogromnym ekranie z krystalicznie czystym dźwiękiem.

Muszę również pochwalić cenę, jaka wiąże się z korzystaniem z foteli SuperVip w Multikinie Młociny. Brak dodatkowej opłaty za nie, co do tej pory nie było spotykane, jest znakomitym rozwiązaniem. W stałej cenie 29 złotych możemy korzystać z foteli SuperVip, co wcześniej nie byłoby możliwe. W tym wypadku wygoda oglądania seansu w tej cenie jest naprawdę warta sprawdzenia.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV