Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

TOP 20: Najlepsze gry o II wojnie światowej wszech czasów. W co warto zagrać?

Gry wideo z akcją osadzoną w czasie II wojny światowej niegdyś cieszyły się ogromną popularnością, z czasem ustępując miejsca współczesnym lub fikcyjnym konfliktom zbrojnym. Na przestrzeni lat pojawiło się jednak wiele perełek - postanowiliśmy więc przyjrzeć się najciekawszym produkcjom tego typu.

20 The Saboteur

oceń
2009
The Saboteur

O grze

Stworzona przez Pandemic Studios gra z otwartym światem przenosi nas do Paryża w trakcie II wojny światowej. Gracze wcielają się tu… Czytaj więcej

Gra The Saboteur, stworzona przez Pandemic Studios, nie jest grą wybitną. To jednak całkiem przyzwoita gra akcji z otwartym światem i kilkoma ciekawymi pomysłami, w tym filtrem graficznym, dzięki któremu wyzwalane spod okupacji tereny dosłownie odzyskiwały kolor.

19 Brothers in Arms: Hell's Highway

8,0
2008
Brothers in Arms: Hell’s Highway

O grze

Gry z serii "Brothers in Arms" to jedne z najlepszych, taktycznych gier akcji, umieszczonych w realiach drugiej wojny światowej. Niepowtarzalny… Czytaj więcej

W roku 2008 na rynek trafiła bardzo przyzwoita strzelanka z elementami taktycznymi, za której przygotowanie odpowiada studio Gearbox Software. Skupia się ona na przedstawieniu losów amerykańskich spadochroniarzy w trakcie operacji Market-Garden. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim filmowy sposób przedstawienia historii, a także realistyczne odwzorowanie lokacji.

18 Panzer General

Panzer General

O grze

To strategiczna gra turowa, z akcją osadzoną w realiach II wojny światowej. Grę przygotowało studio Strategic Simulations i trafiła ona… Czytaj więcej

Prawdziwy klasyk – gra z 1994 roku, w której kierowaliśmy niemieckimi siłami w trakcie II wojny światowej. W momencie debiutu na rynku Panzer General zachwycało zarówno pod względem oprawy, jak i rozgrywki.

17 Call of Duty: World at War

8,0
2008
Call of Duty: World at War

O grze

Call of Duty: World at War jest kolejną częścią serii popularnych pierwszoosobowych strzelanin, których akcja rozgrywa się w okresie II Wojny… Czytaj więcej

Popularna seria Activision rozpoczęła się właśnie od II wojny światowej, później przechodząc do współczesnych konfliktów. W roku 2008 zdecydowano się na stworzenie World at War – całkiem udanego powrotu do korzeni cyklu, który został doceniony za oprawę, historię oraz ciężki, brutalny klimat.

16 Silent Hunter III

oceń
2005
Silent Hunter III

O grze

Rozbudowany symulator łodzi podwodnej, stworzony i wydany przez firmę Ubisoft w 2005 roku. To trzecia część popularnej serii Silent Hunter,… Czytaj więcej

W roku 2005 zadebiutowała trzecia część serii symulatorów łodzi podwodnej, w której możemy pokierować niemieckim U-Bootem. Gra oferowała dopracowaną oprawę audiowizualną, rozbudowaną rozgrywkę oraz dynamiczną kampanię, w której zadania, wrogie siły i inne elementy były generowane przez silnik gry.


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Źródło: fot. Activision
Strony: 1234
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.