Przeczytaj w weekend

W kinie czy w domu? Gdzie lepiej oglądać filmy?

Gdzie lepiej oglądać filmy? W kinie czy w domu? Oto temat najnowszego odcinka naEKRANACH. Zapraszam!

Gdzie lepiej oglądać filmy? W kinie czy w domu? Oto temat najnowszego odcinka naEKRANACH. Zapraszam!

Jędrzej Skrzypczyk

Jędrzej Skrzypczyk

Tagi:  naEKRANACH 

W kinie czy w domu? Oto jest pytanie. Kiedyś wybór był prosty - jeśli chcemy obejrzeć nowość, musimy udać się do kina, a jeżeli mamy zamiar obejrzeć coś starszego lub filmowy klasyk, możemy sobie urządzić domowy seans. Ale wraz z rozwojem platform streamingowych ta sytuacja zaczyna się zmieniać i - tak jak w przypadku Roma Alfonso Cuaróna - mamy wybór, czy chcemy obejrzeć film w kinie czy w domu. W najnowszym odcinku naEKRANACH przyjrzymy się plusom i minusom obu opcji. Zapraszam!

A Wy gdzie wolicie oglądać filmy? Dajcie znać w komentarzach!

Zapraszam Was na nasz youtubowy kanał, gdzie znajdziecie poprzednie (i następne) odcinki naEKRANACH oraz recenzje wywiady i inne materiały. Do usłyszenia za tydzień!

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV