Seriale:
PIĄTEK:
Młody Sheldon – sez.1, odc. 6
21:00
Comedy Central
Serial stanowi spin-off Teorii wielkiego podrywu. Fabuła produkcji skupia się na dziecięcych latach głównego bohatera, Sheldona.
Zobacz także:
Howards End – odc. 1 – 20:10 (HBO)
Snowfall – sez.1, odc. 8 - 21:10 (HBO)
Zwierzęta – sez. 3, odc. 9 - 21:30 (HBO3)
Who is America? – sez.1, odc. 5 - 22:00 (HBO3)
Flash – sez. 4, odc. 22 - 0:55 (AXN)
SOBOTA:
Złote życie – sez.1, odc. 1 – 8 
20:00 
HBO3
Rodzina Attili Miklósiego (Szabolcs Thuróczy) prowadzi życie jak z reklamy. On sam jest zamożnym przedsiębiorcą, jego żona Janka (Eszter Ónodi) zajmuje się działalnością charytatywną. Ich córka Mira (Eszter Ónodi) to najlepsza uczennica w klasie, a zbuntowany syn Mark (Laura Döbrösi) jest utalentowanym raperem. Rodzina skrywa jednak pewien sekret - tak naprawdę Miklósi są mocno zadłużeni, a ich luksusowy dom należy do innego człowieka. Nieoczekiwanie, dobra sytuacja rodziny zaczyna się komplikować. [oficjalny opis prod. telewizyjnej]
Zobacz więcej:
Pan Avila – sez. 4, odc. 9 - 20:00 (Cinemax)
Humans – sez. 2, odc. 1 – 8 - 21:00 (AMC)
4 Blocks – sez. 1, odc. 5 – 0:25 (TVP1)
NIEDZIELA:
The Walking Dead – sez. 9, odc. 1 
3:30 (poniedziałek) 
FOX
Dziewiąty sezon The Walking Dead. Rick wraz z grupą wyrusza do Waszyngtonu, aby znaleźć przedmioty niezbędne dla nowego początku ich społeczności i odbudowy cywilizacji.
Zobacz także:
Grzechy przeszłości – sez.1, odc.1 – 2 – 20:10 (ale kino+)
Pułapka – sez.1, odc. 5 - 21:30 (TVN)
Castle Rock – sez.1, odc. 7 - 22:00 (HBO3)