Weekend w telewizji: 15-17.11.2019

W ten weekend warto obejrzeć premiery telewizyjne filmów takich jak Maria, królowa Szkotów, To właśnie życie i Córka trenera. Emocji sportowych dostarczą polscy piłkarze, którzy rozegrają mecz przeciwko Izraelowi w eliminacjach Mistrzostw Europy. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

W ten weekend warto obejrzeć premiery telewizyjne filmów takich jak Maria, królowa Szkotów, To właśnie życie i Córka trenera. Emocji sportowych dostarczą polscy piłkarze, którzy rozegrają mecz przeciwko Izraelowi w eliminacjach Mistrzostw Europy. Co jeszcze ciekawego zobaczymy w telewizji?

Magda Muszyńska
Magda Muszyńska

Seriale:

PIĄTEK:

Hierro – sez.1, odc. 1 – 4
20:00
CANAL+ Seriale

Na wyspie El Hierro dochodzi do morderstwa. Doświadczona sędzia śledcza, Candela Montes, udaje się na miejsce, by rozwiązać sprawę. Ofiarą był młody mężczyzna - został zabity w dniu własnego ślubu. Dochodzenie od razu okazuje się niełatwym zadaniem. Niewielka społeczność na tej najbardziej odległej wyspie Archipelagu Kanaryjskiego jest bardzo zamknięta i nieufna wobec obcych. Wkrótce podejrzenia padają na Diaza, ojca panny młodej, tutejszego biznesmana.

Zobacz także:
Chicago Fire – sez. 7, odc. 2 – 19:10 (FOX)
Szukając Alaski – sez.1, odc. 3 - 20:10 (HBO)
Belfer – sez. 2, odc. 1 – 4 – 20:10 (ale kino+)
The Affair – sez. 5, odc. 8 - 21:05 (HBO)
Współczesna rodzina – sez. 10, odc. 19 – 20 - 21:05 (FOX Comedy)
Pokój 104 – sez. 3, odc. 5 - 21:55 (HBO3)

SOBOTA:

Prawda o sprawie Harry'ego Queberta – sez.1, odc. 1 – 5
18:00
CANAL+ Seriale

Dzięki swojej pierwszej powieści młody pisarz Marcus Goldman (Ben Schnetzer) robi oszałamiającą karierę. Ale sława i zachwyty nie trwają wiecznie. Wiosną Marcus przechodzi kryzys twórczy: z braku natchnienia nie jest napisać nawet jednej linijki następnej książki. Wyznaczony termin oddania tekstu zbliża się nieubłaganie, gdy nagle w życiu Marcusa następuje zwrot: jego bliski przyjaciel i mentor, ogólnie szanowany pisarz Harry Quebert (w tę tytułową rolę wcielił się zdobywca Złotego Globu i nominowany do nagrody Emmy Patrick Dempsey) zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo. Na terenie posesji Harry'ego odnaleziono szczątki młodej dziewczyny zamordowanej wiele lat wcześniej. Pisarza szczególnie obciąża fakt, iż obok zwłok dziewczyny spoczywa maszynopis jego słynnej powieści "O pochodzeniu zła". Przekonany o niewinności Queberta, Marcus wyrusza z Nowego Yorku do Aurory, by przeprowadzić własne dochodzenie i udowodnić niewinność przyjaciela.

Zobacz więcej:
Dorwać małego – sez.1, odc. 10 - 20:00 (Cinemax)
Belfer – sez. 2, odc. 5 – 8 – 20:10 (ale kino+)
Mały Grand Hotel – sez.1, odc. 6 - 20:45 (CANAL+)
Stacja Berlin – sez. 3, odc. 9 – 21:00 (Cinemax)
W cieniu – sez.2, odc. 1 - 6 – 21:00 (HBO3)

NIEDZIELA:

Chicago P.D. – sez.1, odc. 3 – 4
21:00
13 Ulica

Perypetie policjantów z dwóch różnych sekcji komisariatu 21 - mundurowych ze służby patrolowej oraz detektywów z wydziału wywiadowczego. Szefem tego ostatniego jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe), który nie ma oporów przed naginaniem zasad, jeśli dzięki temu sprawiedliwości stanie się zadość. Jego przeciwieństwem jest detektyw Antonio Dawson (Jon Seda), będący prawdziwym wzorem dla innych pracowników wydziału. Pomimo dzielących ich różnic funkcjonariusze łączą siły i każdego dnia przeciwstawiają się kryminalistom w Chicago.

Zobacz także:
Baptiste – sez.1, odc. 5 – 6 - 20:10 (ale kino+)
Żmijowisko – sez.1, odc. 3 - 21:30 (CANAL+)
Obserwowani – sez.1, odc. 5 – 6 – 22:00 (CANAL+ Seriale)
Watchmen – sez.1, odc. 5 - 3:00 (poniedziałek) (HBO)
The Walking Dead – sez. 10, odc. 7 - 3:30 (poniedziałek) (FOX)

Strony:

Źródło: fot. Universal Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV