Wielkanoc 2019 w tv - program na święta

Wielkanoc 2019 jest pełna filmów. Co oferuje program na święta? Mission: Impossible – Fallout, Jurassic World: Upadłe królestwo i Dotknij nieba to najciekawsze premiery telewizyjne podczas Świąt Wielkanocnych. Warto również obejrzeć Skazani na Shawshank, Zieloną milę, Pasję i Jeden dzień. Sprawdźcie, co jeszcze znajdziemy w telewizji.

Wielkanoc 2019 jest pełna filmów. Co oferuje program na święta? Mission: Impossible – Fallout, Jurassic World: Upadłe królestwo i Dotknij nieba to najciekawsze premiery telewizyjne podczas Świąt Wielkanocnych. Warto również obejrzeć Skazani na Shawshank, Zieloną milę, Pasję i Jeden dzień. Sprawdźcie, co jeszcze znajdziemy w telewizji.

Magda Muszyńska

Magda Muszyńska

Wielkanoc 2019 w telewizji to wiele propozycji na rozrywkowy wieczór. Jak co roku polskie stacje prześcigają się w tworzeniu jak najatrakcyjniejszej oferty, by wygrać rywalizację o widza. A to właśnie my koniec końców decydujemy pilotem, kto wygrywa i co powinno pojawiać się w ramówkach.

Analizując program na święta można wysnuć wniosek, że jest przewaga filmów z rozmaitych gatunków. W naszym zestawieniu wybraliśmy te, które według nas są godne polecenia i warto na nie poświęcić czas. Kryterium jakościowo o najbardziej uniwersalnym trafieniu w gusta widza. Sami wiecie, jedni lubią kino akcji, inni komedie. Myślimy, że każdy znajdzie tutaj dla siebie coś dobrego.

Seriale:

Program tv 19.04.2019, piątek

I Am the Night – sez. 1, odc. 1 – 6
21:00
HBO3

Główną bohaterką jest Fauna Hodel, kobieta, która dowiaduje się, że została oddana tuż po urodzeniu. Kiedy rozpoczyna poszukiwania informacji w sprawie swojej przeszłości, trafia na owianego złą sławą ginekologa z Hollywood, doktora George’a Hodela, podejrzanego o dokonanie morderstwa. Serial jest inspirowany autentyczną historią.

Zobacz także:
Osiem dni – sez.1, odc. 6 - 20:10 (HBO)
Gwiazda szeryfa – sez. 2, odc. 6 - 21:00 (HBO)

Program tv 20.04.2019, sobota wielkanocna

All American – sez. 1, odc. 1 – 8
20:00
HBO3

Fabuła serialu All American skupia się na wschodzącej gwieździe footballu, licealiście z Los Angeles. Chłopak zostaje zrekrutowany do drużyny Beverly Hills High i z biegiem czasu coraz bardziej dostrzega ścieranie się dwóch światów. Fabuła jest inspirowana biografią gracza Spencera Paysingera.

Zobacz więcej:
Chyłka - zaginięcie – sez. 1, odc. 4 - 20:00 (TVN)
Kontra: Spisek – sez. 7, odc. 9 - 20:00 (Cinemax)
Imię róży – sez. 1, odc. 1 – 2 – 21:35 (CANAL+ Seriale)

Program tv 21.04.2019, niedziela wielkanocna

The Act – sez.1, odc. 1
21:00
HBO3

Pierwszy sezon produkcji opowie o głośnej sprawie morderstwa Dee Dee Blancharde. Kobieta udawała przed wszystkimi, że jej córka jest ciężko chora – między innymi po to, by otrzymywać zasiłki. Dziewczyna miała dość udawania i przekonała swojego chłopaka, by zabił matkę. Wydarzenie miało miejsce w roku 2015, a sezon powstanie w oparciu o głośny artykuł Michelle Dean pod tytułem Dee Dee Wanted Her Daughter To Be Sick, Gypsy Wanted Her Mom To Be Murdered.

Gra o tron – sez. 8, odc. 2
3:00 (poniedziałek)
HBO

Finałowy sezon Gry o Tron po raz ostatni zabierze nas do Westeros, gdzie nadeszła zima. Zanim poznamy, kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie, główni bohaterowie stoczą walkę w krwawej bitwie z armią nieumarłych Nocnego Króla, która przekroczyła Mur i zmierza w stronę Winterfell.

Zobacz także:
Yellowstone – sez.1, odc. 3 - 20:00 (Paramount Channel)
Belfer – sez.1, odc. 4 – 5 – 20:10 (ale kino+)
Szóstka – odc. 4 - 21:25 (TVN)
Przystań – sez.1, odc. 7 – 22:00 (HBO3)

Program tv 22.04.2019, poniedziałek wielkanocny

Przejście – sez.1, odc. 10
21:05
FOX

Przejście opowiada historię agenta FBI, który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa. W książkowej trylogii autorstwa Justina Cronina wirus ten powodował powstanie podobnych do wampirów istot, które opanowały planetę.

Zobacz także:
Gra o tron – sez. 8, odc. 2 – 20:10 (HBO)
Figurantka – sez.7, odc. 4 – 21:10 (HBO)
Barry – sez. 2, odc. 4 – 21:40 (HBO)

Strony:

Źródło: fot. Paramount Pictures

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV