Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Wyjście do kina w lutym. Na co można pójść całą rodziną?

Zima to okres, kiedy przeważnie pogoda nie dopisuje. Jednym z wyborów na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie jest kino.

Zima to pora roku, która w ostatnich latach nie rozpieszcza nas opadami śniegu czy mrozami. Nie zmienia to faktu, że pogoda przeważnie jest nie najlepsza. Powoduje spadek nastroju i brak pozytywnej energii, którą normalnie moglibyśmy uzyskać na spacerze w śnieżnej aurze, na rodzinnym wypadzie na lodowisko lub na sanki.

Alternatywą jest kino przeznaczone dla całej rodziny. Czy można oczekiwać czegoś lepszego, niż widok uśmiechu dziecka, gdy na ekranie dzieje się coś wyjątkowego? Magia kina rodzinnego wciąż jest silna! To filmy, które pozwalają zapomnieć o szarej rzeczywistości i problemach. To kino, które ładuje baterie pozytywnego myślenia: krzepi serce, bawi i pozostawia z uśmiechem.

A do wspólnych wypadów zachęca Play, który teraz przyznaje zniżki na bilety do kina dla klientów oferty rodzinnej. Każdy numer w ramach takiej oferty uprawnia do odbioru zniżki 50% na dowolny film 2D w sieci kin Cinema City. Wystarczy  otworzyć powiadomienie o promocji w aplikacji Play24, a następnie pokazać kasjerowi kod, który uprawnia do skorzystania ze zniżki.

Jakie filmy rodzinne mamy w lutowym repertuarze? Oto one:

Jaskiniowiec

Animacja od zdobywcy Oscara za przygody Wallace’a i Gromitta. Jest to film o jaskiniowcach, którzy mierzą się z epoką brązu. Oczywiście nic tutaj nie jest na serio, więc dostajemy mnóstwo odniesień do naszej rzeczywistości: czy to w wydarzeniach, czy w dialogach polskiego dubbingu. Innymi słowy – to przykład kina, które na różnych poziomach będzie w taki sam sposób bawić zarówno dzieciaków, jak i rodziców.

Wicher - dzikie konie

Nowa odsłona niemieckiej serii przygodowej dla całej rodziny. Tym razem Mika i jej koń Wicher wyruszają do hiszpańskiej Andaluzji, gdzie odkrywają oazę z dzikimi końmi. Bohaterowie muszą je ocalić przed nikczemnym przemysłowcem. W samym opisie mamy miłe sercu przesłanie i obietnicę przygody. Wszyscy domownicy będą się świetnie bawić!

Czarna Pantera

Jeśli Wasze pociechy są fanami superbohaterów z grupy Avengers, to jest to propozycja na wspólny wypad. Nowa odsłona Kinowego Uniwersum Marvela o pierwszym czarnoskórym superbohaterze to typowe kino superbohaterskie dla całej rodziny: dużo humoru, efektownej akcji, ale i niegłupich motywów mówiących o ważnych rzeczach moralnych i społecznych.

.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.