Repertuar kin Nowość Program TV

Wyjście do kina w lutym. Na co można pójść całą rodziną?

Zima to okres, kiedy przeważnie pogoda nie dopisuje. Jednym z wyborów na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie jest kino.

Zima to pora roku, która w ostatnich latach nie rozpieszcza nas opadami śniegu czy mrozami. Nie zmienia to faktu, że pogoda przeważnie jest nie najlepsza. Powoduje spadek nastroju i brak pozytywnej energii, którą normalnie moglibyśmy uzyskać na spacerze w śnieżnej aurze, na rodzinnym wypadzie na lodowisko lub na sanki.

Alternatywą jest kino przeznaczone dla całej rodziny. Czy można oczekiwać czegoś lepszego, niż widok uśmiechu dziecka, gdy na ekranie dzieje się coś wyjątkowego? Magia kina rodzinnego wciąż jest silna! To filmy, które pozwalają zapomnieć o szarej rzeczywistości i problemach. To kino, które ładuje baterie pozytywnego myślenia: krzepi serce, bawi i pozostawia z uśmiechem.

A do wspólnych wypadów zachęca Play, który teraz przyznaje zniżki na bilety do kina dla klientów oferty rodzinnej. Każdy numer w ramach takiej oferty uprawnia do odbioru zniżki 50% na dowolny film 2D w sieci kin Cinema City. Wystarczy  otworzyć powiadomienie o promocji w aplikacji Play24, a następnie pokazać kasjerowi kod, który uprawnia do skorzystania ze zniżki.

Jakie filmy rodzinne mamy w lutowym repertuarze? Oto one:

Jaskiniowiec

Animacja od zdobywcy Oscara za przygody Wallace’a i Gromitta. Jest to film o jaskiniowcach, którzy mierzą się z epoką brązu. Oczywiście nic tutaj nie jest na serio, więc dostajemy mnóstwo odniesień do naszej rzeczywistości: czy to w wydarzeniach, czy w dialogach polskiego dubbingu. Innymi słowy – to przykład kina, które na różnych poziomach będzie w taki sam sposób bawić zarówno dzieciaków, jak i rodziców.

Wicher - dzikie konie

Nowa odsłona niemieckiej serii przygodowej dla całej rodziny. Tym razem Mika i jej koń Wicher wyruszają do hiszpańskiej Andaluzji, gdzie odkrywają oazę z dzikimi końmi. Bohaterowie muszą je ocalić przed nikczemnym przemysłowcem. W samym opisie mamy miłe sercu przesłanie i obietnicę przygody. Wszyscy domownicy będą się świetnie bawić!

Czarna Pantera

Jeśli Wasze pociechy są fanami superbohaterów z grupy Avengers, to jest to propozycja na wspólny wypad. Nowa odsłona Kinowego Uniwersum Marvela o pierwszym czarnoskórym superbohaterze to typowe kino superbohaterskie dla całej rodziny: dużo humoru, efektownej akcji, ale i niegłupich motywów mówiących o ważnych rzeczach moralnych i społecznych.

.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kto rządzi w Hollywood? Oto najbardziej…

Najważniejsza dla MCU osoba, Kevin Feige, znalazł się w czołówce zestawienia najpotężniejszych postaci branży rozrywkowej…

Michalina Reda
breaking
-

Joaquin Phoenix jako Joker! Zobacz aktora…

Joaquin Phoenix gra Jokera i wiemy już, jak będzie wyglądał w pełnej charakteryzacji. Zobaczcie oficjalne…

Piotr Piskozub
-

Daredevil – plakat 3. sezonu nawiązuje…

Fani na plakacie 3. sezonu serialu Daredevil odnaleźli nawiązanie do Avengers z MCU.

Adam Siennica
-

Kamerdyner – recenzja filmu [43. Festiwal…

Kamerdyner to wysokobudżetowy polski film z pogranicza melodramatu i kina historycznego. Czy Filip Bajon stworzył…

Ocena recenzenta:
7
Piotr Piskozub
-

Captain Marvel – Brie Larson za…

Brie Larson postanowiła odpowiedzieć na krytyczne głosy, według których w zwiastunie Captain Marvel aktorka za…

Piotr Piskozub
-

Afera z penisem Batmana: cena komiksu…

Przez działania cenzorskie DC cena pierwszego zeszytu serii komiksowej Batman: Damned zaczęła rosnąć w ekspresowym…

Co o tym sądzisz?