Repertuar kin Nowość Program TV

Wyjście do kina w lutym. Na co można pójść całą rodziną?

Zima to okres, kiedy przeważnie pogoda nie dopisuje. Jednym z wyborów na miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie jest kino.

Zima to pora roku, która w ostatnich latach nie rozpieszcza nas opadami śniegu czy mrozami. Nie zmienia to faktu, że pogoda przeważnie jest nie najlepsza. Powoduje spadek nastroju i brak pozytywnej energii, którą normalnie moglibyśmy uzyskać na spacerze w śnieżnej aurze, na rodzinnym wypadzie na lodowisko lub na sanki.

Alternatywą jest kino przeznaczone dla całej rodziny. Czy można oczekiwać czegoś lepszego, niż widok uśmiechu dziecka, gdy na ekranie dzieje się coś wyjątkowego? Magia kina rodzinnego wciąż jest silna! To filmy, które pozwalają zapomnieć o szarej rzeczywistości i problemach. To kino, które ładuje baterie pozytywnego myślenia: krzepi serce, bawi i pozostawia z uśmiechem.

A do wspólnych wypadów zachęca Play, który teraz przyznaje zniżki na bilety do kina dla klientów oferty rodzinnej. Każdy numer w ramach takiej oferty uprawnia do odbioru zniżki 50% na dowolny film 2D w sieci kin Cinema City. Wystarczy  otworzyć powiadomienie o promocji w aplikacji Play24, a następnie pokazać kasjerowi kod, który uprawnia do skorzystania ze zniżki.

Jakie filmy rodzinne mamy w lutowym repertuarze? Oto one:

Jaskiniowiec

Animacja od zdobywcy Oscara za przygody Wallace’a i Gromitta. Jest to film o jaskiniowcach, którzy mierzą się z epoką brązu. Oczywiście nic tutaj nie jest na serio, więc dostajemy mnóstwo odniesień do naszej rzeczywistości: czy to w wydarzeniach, czy w dialogach polskiego dubbingu. Innymi słowy – to przykład kina, które na różnych poziomach będzie w taki sam sposób bawić zarówno dzieciaków, jak i rodziców.

Wicher - dzikie konie

Nowa odsłona niemieckiej serii przygodowej dla całej rodziny. Tym razem Mika i jej koń Wicher wyruszają do hiszpańskiej Andaluzji, gdzie odkrywają oazę z dzikimi końmi. Bohaterowie muszą je ocalić przed nikczemnym przemysłowcem. W samym opisie mamy miłe sercu przesłanie i obietnicę przygody. Wszyscy domownicy będą się świetnie bawić!

Czarna Pantera

Jeśli Wasze pociechy są fanami superbohaterów z grupy Avengers, to jest to propozycja na wspólny wypad. Nowa odsłona Kinowego Uniwersum Marvela o pierwszym czarnoskórym superbohaterze to typowe kino superbohaterskie dla całej rodziny: dużo humoru, efektownej akcji, ale i niegłupich motywów mówiących o ważnych rzeczach moralnych i społecznych.

.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Godzilla 2 – potworów jest znacznie…

W filmie Godzilla 2: Król potworów możemy zobaczyć znacznie więcej Tytanów, niż do tej pory…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Endgame – martwa postać zauważona…

W filmie Avengers: Wojna bez granic przez działanie Rękawicy Nieskończoności, połowa istnień we wszechświecie przestała…

Piotr Piskozub
-

Marvel? DC? Sprzedaż komiksów w USA…

Poznaliśmy już dane na temat sprzedaży komiksów w USA w listopadzie - pojedynek Marvel vs.…

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów – analiza…

Godzilla 2: Król potworów doczekał się pełnego zwiastuna. Tak jak poprzedni mówi o filmie więcej,…

Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 12 –…

Wikingowie w kolejnym odcinku nie zachwycają. Znów dużo scen o niczym, nudne postacie i słabe…

Ocena recenzenta:
4
Michał Kujawiński
-

Filmy sf/fantasy 2019 – oczekiwane premiery

Niedługo rozpocznie się nowy rok kalendarzowy, który przyniesie kolejne premiery kinowe. W tym artykule chcielibyśmy…

Co o tym sądzisz?