Repertuar kin Nowość Program TV

Znani aktorzy w serialu Teoria wielkiego podrywu. Przegląd występów gwiazd

Serial komediowy Teoria wielkiego podrywu od wielu lat bawi swoich widzów. W produkcji pojawiło się gościnnie wielu znanych aktorów i innych osobowości ze świata nauki czy popkultury. Przypomnijmy najlepsze z występów.

Ważną cechą charakterystyczną każdego sitcomu są gościnne występy gwiazd. Nie inaczej jest w przypadku Teorii wielkiego podrywu. Przez 11. sezonów przewinęło się wiele znakomitych postaci. Czasami grali samych siebie, a czasem zupełnie innych bohaterów. Zobaczcie zresztą sami.

Carrie Fisher i James Earl Jones

Odtwórczyni roli księżniczki Lei oraz aktor, który udzielił głosu Darthowi Vaderowi w sadze Gwiezdne wojny wcielili się w samych siebie. Carrie Fisher i James Earl Jones wspólną scenę z Sheldonem, a sprawa miała związek z biletami na San Diego Comic-Con.

Octavia Spencer

Cztery lata przed zdobyciem Oscara za rolę w filmie Służące, Octavia Spencer wystąpiła gościnnie w 2008 roku w Teorii wielkiego podrywu. Wcieliła się wówczas w pracownika agencji rządowej, dzięki czemu miała okazję spotkać Sheldona i resztę ekipy.

Judy Greer

Aktorka Judy Greer wystąpiła w Teorii wielkiego podrywu w 3. sezonie. Pojawiła się jako fizyk i astronom o imieniu Dr Elizabeth Plimpton.

Stan Lee

W serialu pojawił się także mistrz gościnnych występów, Stan Lee – twórca komiksowego uniwersum Marvela. W 2010 roku spełniło się zatem marzenie wszystkich geeków, kiedy to Sheldon miał okazję spotkać swojego idola. Stan Lee nie był jednak zachwycony niezapowiedzianą wizytą jednego z jego fanów.

Steve Wozniak

„Wielki Woz”, bo tak był nazywany przez Sheldona Steve Wozniak, także wystąpił gościnnie w serialu. Miało to miejsce na początku 4. sezonu. Pojawił się wówczas w Cheesecake Factory, gdzie pracowały jeszcze wtedy Penny i Bernadette. Sheldon nie mógł się spotkać ze swoim idolem fizycznie, ale udało mu się doprowadzić do rozmowy.

Buzz Aldrin

W serialu wystąpił nawet słynny astronauta Buzz Aldrin. Wcześniej miał już okazję pokazać się w telewizyjnych produkcjach. Można go było podziwiać w serialach Rockefeller Plaza 30, Wzór czy animowanym Futurama. W Teorii wielkiego podrywu wystąpił w 2012 roku. Zagrał samego siebie i opowiadał o swojej podróży na księżyc.

11. sezon serialu Teoria wielkiego podrywu ma polską premierę 25 listopada o 21:30 na Comedy Central.

Źródło: zdjęcie główne: CBS
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Venom bez trzymanki –…

Na Comic-Conie w San Diego wyświetlono nowy zwiastun filmu Venom. Choć materiał nie trafił do…

Michalina Reda
-

James Gunn wydał oświadczenie. Kolejne tweety…

Po wczorajszym zwolnieniu Jamesa Gunna przez Disneya, reżyser postanowił skomentować sytuację osobiście. Wstawia się za…

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Godzilla i Król Ghidorah!…

Podczas panelu Warner Bros zadebiutował pierwszy zwiastun superprodukcji Godzilla: Król Potworów. Premiera w 2019 roku.

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Enterprise, akcja i Spock.…

Podczas San Diego Comic-Con odbył się panel 2. sezonu Star Trek: Discovery. Wyjawiono wiele szczegół…

Michał Kujawiński
-

[SDCC 2018] Tom Ellis o zmianach,…

Na San Diego Comic-Con pojawił się Tom Ellis, aktor odgrywający tytułową rolę w serialu Lucyfer.…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Sztorm idzie, ocean płonie!…

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu Aquaman, kolejnej odsłony Kinowego Uniwersum DC.

Co o tym sądzisz?