Znani aktorzy w serialu Teoria wielkiego podrywu. Przegląd występów gwiazd

Serial komediowy Teoria wielkiego podrywu od wielu lat bawi swoich widzów. W produkcji pojawiło się gościnnie wielu znanych aktorów i innych osobowości ze świata nauki czy popkultury. Przypomnijmy najlepsze z występów.

Ważną cechą charakterystyczną każdego sitcomu są gościnne występy gwiazd. Nie inaczej jest w przypadku Teorii wielkiego podrywu. Przez 11. sezonów przewinęło się wiele znakomitych postaci. Czasami grali samych siebie, a czasem zupełnie innych bohaterów. Zobaczcie zresztą sami.

Carrie Fisher i James Earl Jones

Odtwórczyni roli księżniczki Lei oraz aktor, który udzielił głosu Darthowi Vaderowi w sadze Gwiezdne wojny wcielili się w samych siebie. Carrie Fisher i James Earl Jones wspólną scenę z Sheldonem, a sprawa miała związek z biletami na San Diego Comic-Con.

Octavia Spencer

Cztery lata przed zdobyciem Oscara za rolę w filmie Służące, Octavia Spencer wystąpiła gościnnie w 2008 roku w Teorii wielkiego podrywu. Wcieliła się wówczas w pracownika agencji rządowej, dzięki czemu miała okazję spotkać Sheldona i resztę ekipy.

Judy Greer

Aktorka Judy Greer wystąpiła w Teorii wielkiego podrywu w 3. sezonie. Pojawiła się jako fizyk i astronom o imieniu Dr Elizabeth Plimpton.

Stan Lee

W serialu pojawił się także mistrz gościnnych występów, Stan Lee – twórca komiksowego uniwersum Marvela. W 2010 roku spełniło się zatem marzenie wszystkich geeków, kiedy to Sheldon miał okazję spotkać swojego idola. Stan Lee nie był jednak zachwycony niezapowiedzianą wizytą jednego z jego fanów.

Steve Wozniak

„Wielki Woz”, bo tak był nazywany przez Sheldona Steve Wozniak, także wystąpił gościnnie w serialu. Miało to miejsce na początku 4. sezonu. Pojawił się wówczas w Cheesecake Factory, gdzie pracowały jeszcze wtedy Penny i Bernadette. Sheldon nie mógł się spotkać ze swoim idolem fizycznie, ale udało mu się doprowadzić do rozmowy.

Buzz Aldrin

W serialu wystąpił nawet słynny astronauta Buzz Aldrin. Wcześniej miał już okazję pokazać się w telewizyjnych produkcjach. Można go było podziwiać w serialach Rockefeller Plaza 30, Wzór czy animowanym Futurama. W Teorii wielkiego podrywu wystąpił w 2012 roku. Zagrał samego siebie i opowiadał o swojej podróży na księżyc.

11. sezon serialu Teoria wielkiego podrywu ma polską premierę 25 listopada o 21:30 na Comedy Central.

Źródło: zdjęcie główne: CBS
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – ta…

Wygląda na to, że właśnie doczekaliśmy się największej plotki dotyczącej filmu Avengers: Wojna bez granic.…

Adam Siennica
0 -

Avengers: Wojna bez granic – prawie…

Magazyn Empire włącza się w promocję superprodukcji Avengers: Wojna bez granic. Mamy nowe spojrzenie na…

Piotr Piskozub
0 -

Avengers: Wojna bez granic – specyficzna…

W sieci pojawiło się kilka nowych informacji na temat filmu Avengers: Wojna bez granic. Wiemy…

Piotr Piskozub
0 -

Avengers: Wojna bez granic – Ostatnia…

Boss Logic stworzył nowy fanart do filmu Avengers: Wojna bez granic. Jego głośno komentowana praca…

Oskar Dobrowolski
0 -

Czy SNL Polska zasługuje na 2.…

Pierwszy sezon SNL Polska dobiegł końca. Czy był on, tak jak szumnie zapowiadano, unikatem i…

Adam Siennica
0 -

Ant-Man i Osa jednak nie jest…

Kilka miesięcy temu pojawiły się nieoficjalne informacje mówiące o tym, że Ant-Man i Osa będzie…

Co o tym sądzisz?