Znani aktorzy w serialu Teoria wielkiego podrywu. Przegląd występów gwiazd

Serial komediowy Teoria wielkiego podrywu od wielu lat bawi swoich widzów. W produkcji pojawiło się gościnnie wielu znanych aktorów i innych osobowości ze świata nauki czy popkultury. Przypomnijmy najlepsze z występów.

Ważną cechą charakterystyczną każdego sitcomu są gościnne występy gwiazd. Nie inaczej jest w przypadku Teorii wielkiego podrywu. Przez 11. sezonów przewinęło się wiele znakomitych postaci. Czasami grali samych siebie, a czasem zupełnie innych bohaterów. Zobaczcie zresztą sami.

Carrie Fisher i James Earl Jones

Odtwórczyni roli księżniczki Lei oraz aktor, który udzielił głosu Darthowi Vaderowi w sadze Gwiezdne wojny wcielili się w samych siebie. Carrie Fisher i James Earl Jones wspólną scenę z Sheldonem, a sprawa miała związek z biletami na San Diego Comic-Con.

Octavia Spencer

Cztery lata przed zdobyciem Oscara za rolę w filmie Służące, Octavia Spencer wystąpiła gościnnie w 2008 roku w Teorii wielkiego podrywu. Wcieliła się wówczas w pracownika agencji rządowej, dzięki czemu miała okazję spotkać Sheldona i resztę ekipy.

Judy Greer

Aktorka Judy Greer wystąpiła w Teorii wielkiego podrywu w 3. sezonie. Pojawiła się jako fizyk i astronom o imieniu Dr Elizabeth Plimpton.

Stan Lee

W serialu pojawił się także mistrz gościnnych występów, Stan Lee – twórca komiksowego uniwersum Marvela. W 2010 roku spełniło się zatem marzenie wszystkich geeków, kiedy to Sheldon miał okazję spotkać swojego idola. Stan Lee nie był jednak zachwycony niezapowiedzianą wizytą jednego z jego fanów.

Steve Wozniak

„Wielki Woz”, bo tak był nazywany przez Sheldona Steve Wozniak, także wystąpił gościnnie w serialu. Miało to miejsce na początku 4. sezonu. Pojawił się wówczas w Cheesecake Factory, gdzie pracowały jeszcze wtedy Penny i Bernadette. Sheldon nie mógł się spotkać ze swoim idolem fizycznie, ale udało mu się doprowadzić do rozmowy.

Buzz Aldrin

W serialu wystąpił nawet słynny astronauta Buzz Aldrin. Wcześniej miał już okazję pokazać się w telewizyjnych produkcjach. Można go było podziwiać w serialach Rockefeller Plaza 30, Wzór czy animowanym Futurama. W Teorii wielkiego podrywu wystąpił w 2012 roku. Zagrał samego siebie i opowiadał o swojej podróży na księżyc.

11. sezon serialu Teoria wielkiego podrywu ma polską premierę 25 listopada o 21:30 na Comedy Central.

Źródło: zdjęcie główne: CBS
Strony: 12

Najlepsze z 24h

naEKRANIE
0 -

Najlepsze książki 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze książki 2017 roku. Lista będzie stale aktualizowana, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy…

Michalina Reda
0 -

Matt Damon twierdzi, że nie każdy…

Matt Damon odniósł się do głośnych spraw dotyczących molestowania seksualnego, udzielając kontrowersyjnego wywiadu. Aktorki już…

naEKRANIE
0 -

Najlepsze komiksy 2017 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze naszym zdaniem komiksy 2017 roku. Lista będzie regularnie aktualizowana o pozycje, które przypadną…

Adam Siennica
spoilery
0 -

Kylo Ren mógł być łysy. Szkice…

Do sieci trafiają pierwsze szkice koncepcyjne pokazujące brane pod uwagę pomysły przy produkcji filmu Gwiezdne…

Adam Siennica
spoilery
0 -

Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi – reżyser…

Z uwagi na premierę filmu Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi reżyser i scenarzysta, Rian Johnson zaczyna…

Michalina Reda
0 -

Tak mogli wyglądać bohaterowie Justice League:…

Joseph Kahn podzielił się ze światem niepublikowanymi dotąd szkicami koncepcyjnymi filmu Justice League: Dark. Zobaczcie…

Co o tym sądzisz?