Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Zwiastuny niczym filmy animowane. Zobacz najlepsze wideo z World of Warcraft

Firma Blizzard słynie nie tylko z wysokiej jakości swoich gier, ale i równie dopracowanych materiałów, które je promują. Zwiastuny reklamujące Overwatch czy scenki przerywnikowe w ich produkcjach wykonane są z dbałością o szczegóły i niejednokrotnie wyglądają lepiej od filmów animowanych, które można oglądać w kinach.

Tym razem, z okazji zbliżającej się premiery najnowszego rozszerzenia do gry World of Warcraft, czyli Battle for Azeroth, postanowiłem przyjrzeć się najlepszym filmom, które na przestrzeni lat pojawiały się w tej produkcji – czy to w formie zwiastunów, intro czy materiałów marketingowych.

Harbringers – Khadgar

Seria Harbringers to animacje przygotowujące graczy do premiery dodatku Legion. Wszystkie były interesujące i efektowne, ale moim zdaniem na uwagę zasługuje przede wszystkim ten, który poświęcono postaci maga Khadgara. Wybiera się on do wieży Karazhan, siedziby swojego dawnego mentora – Medivha, gdzie mamy okazję zobaczyć, jak opiera się on pokusie ze strony Płonącego Legionu.

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Film rozpoczyna się typowo i nawiązuje do korzeni uniwersum – walki frakcji, które są w nim od samego początku, czyli orków i ludzi. Szybko jednak okazuje się, że dwóm wojownikom towarzyszy ktoś jeszcze… Dynamiczna sekwencja akcji to nie wszystko, co oferuje ten materiał – końcówka prezentuje już jedno z wyjątkowo klimatycznych miejsc w Pandarii, będącej miejscem akcji tego rozszerzenia.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Zwiastun pierwszego dodatku do gry utrzymany jest w duchu intro z podstawowej wersji World of Warcraft. Przedstawia on przede wszystkim wybrane rasy, skupiając się na dwóch nowych – Draenei i Krwawych Elfów. Nie zabrakło w nim również pokazania głównego antagonisty, Illidana, który wypowiada tu swoje kultowe słowa: „you are not prepared!”.

World of Warcraft: Warlords of Draenor

Ponownie materiał, w którym fani serii Warcraft znajdą odniesienia do dawnych wydarzeń. Tym razem jednak spotkanie Grommasha Hellscreama i Mannorotha kończy się odrzuceniem demonicznej krwi i śmiercią tego drugiego. Ogromne wrażenie robi też ostatni fragment, gdzie widzimy w pełnej krasie całą potęgę Żelaznej Hordy, która szykuje się do podboju Azeroth.

Warbringers: Jaina

Warbringers to seria trzech filmów, które przedstawiają postacie istotne w nadchodzącym dodatku. Największe wrażenie robi materiał o Jainie Proudmoore, najpotężniejszej czarodziejce Azeroth. Zagrało tu w zasadzie wszystko – począwszy od efektownej warstwy wizualnej (praktycznie każdy kadr to małe dzieło sztuki), poprzez mroczny klimat, a na świetnym utworze, który odnosi się do wcześniejszych wydarzeń związanych z Jainą i jej ojcem, skończywszy.

Źródło: fot. Blizzard Entertainment
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.