Odlot (2009)

Up

Odlot

Młody Carl Fredrickson poznaje młodą, żądną przygody i pełną werwy dziewczynę o imieniu Ellie. Oboje marzą o wyjeździe do utraconej ziemi w Ameryce Południowej. 70 lat później, Ellie zmarła. Carl pamięta obietnicę, którą jej złożył. Wtedy, kiedy przypadkowo uderza pracownika budowlanego, jest  zmuszony udać się do domu spokojnej starości. Ale zanim udaje się go tam zabrać, on i jego dom odlatują. Jednak ma on pasażera na gapę na pokładzie: 8-letni chłopiec o imieniu Russell, który próbuje zdobyć odznakę 'Pomaganie Starszym'. Razem wyruszają na wyprawę, gdzie spotykają mówiące psy, złego złoczyńcę i rzadkiego ptaka o imieniu Kevin.

Trailery i materiały wideo

Up - zwiastun

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Paul Bettany

Paul Bettany

ur. 1971, kończy 48 lat

Joseph Fiennes

Joseph Fiennes

ur. 1970, kończy 49 lat

Magdalena Kuta

Magdalena Kuta

ur. 1957, kończy 62 lat

Bella Heathcote

Bella Heathcote

ur. 1987, kończy 32 lat

Louis Gossett Jr.

Louis Gossett Jr.

ur. 1936, kończy 83 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV