Przeczytaj w weekend

Pitbull. Ostatni pies (2018)

Pitbull. Ostatni pies

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. Dlatego, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. W tym samym czasie w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa… [opis dystrybutora]

Trailery i materiały wideo

Zwiastun Pitbull Ostatni Pies

Najnowsza recenzja redakcji

Władysław Pasikowski przejmuje smycz od Patryka Vegi i wprowadza do Pitbulla swoje własne spojrzenia, a także przywraca do obsady znane twarze - m.in. Marcina Dorocińskiego i Krzystofa Stroińskiego. Czy Pitbull. Ostatni pies to dobry powrót do korzeni serii? Zobaczcie wideorecenzję.

A Wy co myślicie o nowym Pitbullu? Dajcie znać w komentarzach.

Pamiętajcie także o tym, by zerknąć na nasz kanał na YouTubie, gdzie znajdziecie pozostałe wideorecenzję, odcinki naEKRANACH oraz wywiady, relacje i inne materiały. Trzymajcie się i do usłyszenia!

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

George R.R. Martin

George R.R. Martin

ur. 1948, kończy 71 lat

Asia Argento

Asia Argento

ur. 1975, kończy 44 lat

Chad Stahelski

Chad Stahelski

ur. 1968, kończy 51 lat

Aldis Hodge

Aldis Hodge

ur. 1986, kończy 33 lat

Casey Wilson

Casey Wilson

ur. 1987, kończy 32 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV