Pitbull. Ostatni pies (2018)

Pitbull. Ostatni pies

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. Dlatego, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. W tym samym czasie w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa… [opis dystrybutora]

Trailery i materiały wideo

Zwiastun Pitbull Ostatni Pies

Najnowsza recenzja redakcji

Władysław Pasikowski przejmuje smycz od Patryka Vegi i wprowadza do Pitbulla swoje własne spojrzenia, a także przywraca do obsady znane twarze - m.in. Marcina Dorocińskiego i Krzystofa Stroińskiego. Czy Pitbull. Ostatni pies to dobry powrót do korzeni serii? Zobaczcie wideorecenzję.

A Wy co myślicie o nowym Pitbullu? Dajcie znać w komentarzach.

Pamiętajcie także o tym, by zerknąć na nasz kanał na YouTubie, gdzie znajdziecie pozostałe wideorecenzję, odcinki naEKRANACH oraz wywiady, relacje i inne materiały. Trzymajcie się i do usłyszenia!

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz w TV

CANAL+ Film

22 czerwca 2019 o 01:05

CANAL+ Film

23 czerwca 2019 o 20:00

Zobacz w VOD

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Zoe Saldana

Zoe Saldana

ur. 1978, kończy 41 lat

Mía Maestro

Mía Maestro

ur. 1978, kończy 41 lat

Helen George

Helen George

ur. 1984, kończy 35 lat

Robin Tunney

Robin Tunney

ur. 1972, kończy 47 lat

Paul Dano

Paul Dano

ur. 1984, kończy 35 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV