Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (2016)

Rogue One: A Star Wars Story

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen. W filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie grupa bojowników ruchu oporu jednoczy się i wyrusza na misję, aby ukraść plany Gwiazdy Śmierci i dać galaktyce nową nadzieję.

Trailery i materiały wideo

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie - polski zwiastun #3 [napisy]

Łotr Jeden. Gwiezdne wojny - historie - polski zwiastun [napisy]

Najnowsza recenzja redakcji

Na łamach naszego portalu mogliście już przeczytać dwie recenzje Łotra 1 - Adama i Dawida, ale dobrego nigdy za dużo, szczególnie jeśli mówimy o najbardziej oczekiwanym filmie roku. Jednak po dość pochwalnych recenzjach wyżej wymienionych, czas na mniej entuzjastyczną i to w formie wideo.

Dajcie znać, co myślicie o Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, a także dajcie znać, czy chcielibyście więcej wideorecenzji. Pamiętajcie także o subskrybowaniu naszego kanału YouTube.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Zobacz w kinach

Brak emisji w mieście
 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV