Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie (2016)

Rogue One: A Star Wars Story

Śr. ocena 8

Znasz ten film? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Trailery i materiały video

Najnowsza recenzja redakcji

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie miał być filmem zupełnie odmiennym od dotychczasowych części sagi. Czy to się udało? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Na łamach naszego portalu mogliście już przeczytać dwie recenzje Łotra 1Adama i Dawida, ale dobrego nigdy za dużo, szczególnie jeśli mówimy o najbardziej oczekiwanym filmie roku. Jednak po dość pochwalnych recenzjach wyżej wymienionych, czas na mniej entuzjastyczną i to w formie wideo.

Dajcie znać, co myślicie o Łotrze 1, a także dajcie znać, czy chcielibyście więcej wideorecenzji. Pamiętajcie także o subskrybowaniu naszego kanału YouTube.

Pokaż całą recenzję

Obsada

Powiązane Artykuły

Adam Siennica
weekend
-

Gaba Kulka: Lubię Avengers! [WYWIAD z Tofifest 2018]

Gaba Kulka to utalentowana, świetna i doceniana polska piosenkarka, która ma zamiłowanie do popkultury. Podczas…

Emil Borzechowski
weekend
-

Deepfake – technologia, która pozwoli aktorom grać po śmierci

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawił, że jesteśmy w stanie wygenerować realistyczny wizerunek dowolnego człowieka. W…

Emil Borzechowski
weekend
-

Dolina niesamowitości w technologii i popkulturze. Jak sprawić, aby roboty wiernie odwzorowywały człowieka

Oglądając Westworld możemy odnieść wrażenie, że dysponując odpowiednią technologią, można stworzyć maszyny, które będą idealnie…

Michalina Reda
-

Aktorzy, którzy w młodości byli zawodowymi sportowcami

Nie wszyscy aktorzy zaczynali swoje kariery od specjalnych szkół filmowych czy desek teatrów - są…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.