Przeczytaj w weekend

Hyperversum (2011)

Hyperversum

Hyperversum to pierwsza część serii włoskiej pisarki Cecili Randall, opowiadająca losy szóstki bohaterów, którzy wskutek awarii systemów zostają przeniesieni do świata gry Hyperversum. Akcja rozgrywa się w średniowiecznej Francji za czasów panowania króla Filipa II. Bohaterowie zostają rozdzieleni i muszą zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością, którą stała się gra wideo, a także tamtejszą kulturą, zwyczajami i ludźmi, którzy bywają szlachetni, ale i okrutni. Książka łączy w sobie kilka gatunków - znajdziemy tu elementy przygody, fantastyki, romansu. Oczywiście nie należy zapominać, że powieść kierowana jest do nastoletniego czytelnika, ale z pewnością każdy wciągnie się w tę niesamowitą historię.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV