Przeczytaj w weekend

Douglas Henshall

Douglas Henshall
  • Data urodzenia:

    19 listopada 1965 (53)
  • Bio:

    Douglas James Henshall urodził się 19 listopada 1965r w Glasgow(Szkocja). Dorastał w Barrhead oraz uczęszczał do Barrhead High School. Będąc jeszcze w szkole dołączył do Szkockiego Teaturu Mlodzieży znajdującego, się w Glasgow. Po opuszczeniu szkoły przeniósł się do Londynu by szkolić się Mountview Theatre School.

W obsadzie (9)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV