Gemma Whelan

Gemma Whelan
 • Data urodzenia:

  23 kwietnia 1981 (38)
 • Miejsce urodzenia:

  Leeds
 • Narodowość:

  Brytyjska
 • Zawód:

  Aktorka, komik
 • Bio:

  Gemma Whelan edukowała się w teatrze muzycznym w zakresie śpiewu. Należała do profesjonalnej londyńskiej grupy tanecznej pod nazwą The Beaux Belles. Występowała jako stand-uperka, a w 2010 roku została uhonorowana nagrodą Funny Women Variety Award. Debiutowała epizodycznymi rolami w filmach takich jak: Gulliver's Travels oraz The Wolfman. Większą popularność przyniosła jej kreacja Yary Greyjoy, w którą wcieliła się w serialu Game of Thrones.    

W obsadzie (6)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV