Przeczytaj w weekend

Idris Elba

Idris Elba
 • Data urodzenia:

  6 września 1972 (46)
 • Miejsce urodzenia:

  Canning Town, Londyn, UK
 • Narodowość:

  Bsytyjczyk
 • Wzrost:

  190 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Stan cywilny:

  Żonaty (Kim Elba od 1999)
 • Bio:

  Idris Elba właściwie nazywał się Idrissa Akuna Elba, lecz w dzieciństwie skrócił swoje imię. Początkowo zarabiał dzięki muzyce, grając w zespole. W wieku 16 lat rzucił szkołę.

  Debiutował w 1995 roku rolą Gigolo w serialu pt.: Absolutnie fantastyczne. Większą popularność zdobył dzięki udziałowi w serialu The No.1 Ladies' Detective Agency, gdzie wcielił się w postać Charlesa Gotso. Znany jest również z kreacji Kapitana Janka w horrorze science fiction pt.: Prometeusz.

W obsadzie (42)

W obsadzie (1)

Produkcje (3)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV