

Transformers: EarthSpark to nadchodzący serial animowany, który trafi na platformę streamingową Paramount+. Produkcja stanowi część franczyzy Transformers i będzie liczyć 26 odcinków. Serial ma wprowadzić nową generację robotów, które urodziły się na Ziemi. Ludzka rodzina troszczy się o nich, na nowo definiując, co znaczy być rodziną.
Podczas panelu San Diego Comic-Con ogłoszono głosową obsadę serialu. Wśród wymienionych znajdują się: Danny Pudi, Alan Tudyk, Kathreen Khavari i Zeno Robinson, a także Sydney Mikayla, Zion Broadnax, Benny Latham, Jon Jon Briones, Rory McCann, Cissy Jones i Diedrich Bader.
Pokazano również zwiastun Transformers: EarthSpark, który możecie obejrzeć poniżej.
Transformers: EarthSpark - zwiastun
Poniżej znajdują się opisy postaci z Transformers: EarthSpark.
Sydney Mikayla gra Robby'ego Malto, mądrego 13-letniego chłopca z mnóstwem uroku i charyzmy. Robby jest sfrustrowany niedawną przeprowadzką swojej rodziny do małego miasteczka, dopóki nie odkrywa botów Transformers, mogąc żyć swoim największym marzeniem.
Zion Broadnax to Morgan „Mo” Malto, 9-letnia młodsza siostra Robby'ego. Choć jest emocjonalnie dojrzała jak na swój wiek, potrafi patrzeć na wszystko z optymizmem i nadzieją. Dla niej rodzina jest najważniejsza bez względu na to, kim jesteś i skąd pochodzisz.
Benny Latham wciela się w Dot Malto, matkę Robby'ego i Mo, zastępczą matkę Malto-botów i żonę Alexa. Jest kochającą matką i byłym żołnierzem, więc gdy zostaje przyciśnięta staje się jednym bądź drugim.
Jon Jon Briones to Alex Malto, ojciec Robby'ego i Mo, zastępczy ojciec Malto-botów i mąż Dot. Jest profesorem college'u z doktoratem o historii Transformers, który uwielbia chwalić się swoim filipińskim dziedzictwem i bogactwem wiedzy o Transformers ze swoimi ludzkimi dziećmi i autobotami. Potrafi też opowiadać żarty jak zawodowiec.
Kathreen Khavari wciela się w Twitch Malto, urodzoną na Ziemi Terrankę, zrodzoną z pierwotnego osadu w wodach jaskini Witwicky w Pensylwanii, podobnie jak jej brat Thrash. Jest uważną obserwatorką wszystkiego, co ją otacza.
Zeno Robinson gra Thrasha Malto, bezczelnego dzikiego dzieciaka i Terrana. Podobnie jak jego siostra, Twitch, urodził się z pierwotnego szlamu w jaskiniach Witwicky w Pensylwanii. Dostarcza dużo zabawy i radości swoim beztroskim nastawieniem.
Danny Pudi gra Bumblebee, kochającego zabawę weterana Autobota, który służy jako mentor Terran, gdy uczą się, jak być robotami Transformers. Bumblebee musi się wiele nauczyć o byciu starszym bratem i wzorem do naśladowania. Nagle zyskuje autorytet, co sprawia, że jest zdenerwowany i boi się pokazać jakiekolwiek niedoskonałości.
Alan Tudyk to Optimus Prime, odważny lider Autobotów, który zawarł nowy sojusz z ludźmi. Narodziny Terran dały mu nową nadzieję na przyszłość.
Rory McCann gra Megatrona, ojca Decepticonów, który wierzy w poświęcenie, które jest niezbędne do przetrwania cywilizacji cybertronicznej. Jest upartym idealistą, ale potrafi dostosować swoją strategię, gdy zwycięstwo wisi na włosku.
Cissy Jones to Elita-1, fizycznie uzdolniona i pewna siebie zastępczyni dowódcy Autobotów. Elita-1 jest uczciwa i nigdy nie narzuca się zespołowi. Słucha wszystkich i jest botem, którego podziwiają Terranie.
Diedrich Bader gra Mandroida, złoczyńcę. Był naukowcem-żołnierzem podczas wojny. Jest znużony i bardzo antycybertroniczny. Dzięki tej nowej ideologii antytransformersowej wierzy, że Ziemia i ludzie potrzebują jego ochrony i przypuszcza, że unicestwienie wszystkich Cybertronian jest najlepsze dla planety.
Transformers: EarthSpark - premiera w listopadzie na Paramount+.
Źródło: deadline.com

