Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement
 

Ocena recenzenta:
9/10

Hania i Kudłaty Pies. Sezon 1, odcinek 2 – recenzja audiobooka

Recenzujemy drugi odcinek serialu audio Hania i Kudłaty Pies autorstwa Marcina Mortki. Zapraszamy do czytania recenzji.

W domu małej Hani pojawia zupełnie nowy sprzęt domowy. Zmywarka ma ułatwić życie domownikom. Jednak czy niesie ze sobą wyłącznie same korzyści? Przekonajcie się sami. Kolejny odcinek przygód Hani i jej kudłatego pupila jest równie dobry jak poprzedni.

Mama Hani kupiła zmywarkę, nowy sprzęt powoduje niepokój Kudłatego psa. Hania się cieszy, mama się cieszy. Tymczasem dom zaczyna rozbrzmiewać nowymi, zupełnie nieznanymi głosami. W nocy rozlega się tupanie, bulgotanie, nikt nie wie, kto lub co tak hałasuje.

Jak na razie, sprawa tajemniczych głosów schodzi na dalszy plan. Powraca bowiem motyw odkrycia tajemnicy zniknięcia ojca Hani. Dziewczynka postanawia dostać się do najwyższej półki, gdzie jest przechowywany album  ze zdjęciami. Mimo pomocy wszystkich jej przyjaciół, nie udaje się im osiągnąć celu. Na szczęście w tym odcinku dziewczynka i jej wesoła kompania poznają nowego towarzysza, który udzieli im niezbędnej pomocy.

Hania i kudłaty pies, sezon 1
Źródło: Storytel

Julia Kamińska  z równym wdziękiem i profesjonalizmem jak poprzednim postaciom, dała głos nowemu bohaterowi. Wydaje się, że kreatywność aktorki jest niewyczerpana.

Ten odcinek jest równie ciekawy i miły w odbiorze jak poprzedni. Jednakże nie brakuje w nim  motywów powodujących pieczenie pod powiekami. Scena oglądania albumu i ukazanie mijającej przeszłości oczami dziecka jest wzruszająca i urzeka swoją prostotą. Marcin Mortka pokazuje, że jest niezwykle wnikliwym obserwatorem i bardzo dobrym pisarzem.

Znasz tę książkę?

Oceń:

0,0

Przygody Hani i Kudłatego psa doskonale wpisują się w kanon literatury dziecięcej. Mamy wszystko, by zachwycić małego odbiorcę. Jest przyjaźń i przygody, brakuje jedynie magii, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni, ale mówiące zwierzęta i krasnoludki są w stanie nam to wynagrodzić. Podsumowując, jest to kolejny bardzo dobry odcinek i zaostrza apetyt na kolejne części. Zdecydowanie polecam.

Źródło: fot. Storytel

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Harley Quinn pojawi się jednak w…

Wcześniejsze plotki mówiły, że postać Harley Quinn opuści Legion samobójców i skupi się na nowej…

Michał Kujawiński
-

Aktor znany z roli Adolfa Hitlera…

W piątek zmarł Bruno Ganz, znakomity szwajcarski aktor. Nie podano przyczyny śmierci aktora.

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
 

Advertisement