Przeczytaj w weekend

Kurier – wideorecenzja

Historia Jana Nowaka-Jeziorańskiego wreszcie doczekała się ekranizacji. Czy Kurier Władysława Pasikowskiego spełnia pokładane w nim nadzieje? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Ocena recenzenta:
6/10

Historia Jana Nowaka-Jeziorańskiego wreszcie doczekała się ekranizacji. Czy Kurier Władysława Pasikowskiego spełnia pokładane w nim nadzieje? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Kurier, czyli nowy film Władysława Pasikowskiego to nieopowiedziana wcześniej w polskim kinie niezwykła historia Jana Nowaka-Jeziorańskiego, a dokładniej jego próby dostania się z Londynu do stolicy Polski w przededniu Powstania Warszawskiego. Jego misja jest o tyle ważna, że wiadomość, którą musi przekazać, może zaważyć o tym, czy ów powstanie wybuchnie. Jak wyszło nowe wojenne widowisko spod ręki Pasikowskiego i czy Philippe Tłokiński dobrze sprawdza się w roli kuriera z Warszawy? Zobaczcie naszą wideorecenzję.

Wybieracie się na Kuriera?

Zachęcam was do śledzenia na bieżąco naszego kanału na YouTubie, gdzie znajdziecie pozostałe recenzje oraz inne materiały. Do usłyszenia!

Źródło: Fot. Bartek Mrozowski

Kurier

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV