Przeczytaj w weekend

Narodziny gwiazdy – wideorecenzja

W swoim reżyserskim debiucie Bradley Cooper próbuje zredefiniować dobrze znaną historię. Jak mu wyszło? Zobaczcie naszą wideorecenzję Narodzin gwiazdy.

Ocena recenzenta:
6/10

W swoim reżyserskim debiucie Bradley Cooper próbuje zredefiniować dobrze znaną historię. Jak mu wyszło? Zobaczcie naszą wideorecenzję Narodzin gwiazdy.

A Star Is Born to film muzyczny w reżyserii Bradleya Coopera z Lady Gagą w roli głównej. To już czwarta wersja tematu zapoczątkowanego przez film z 1937 roku, przeniesiona w czasy autotune'a, Spotifya i szybkich karier. Czy debiut reżyserski Coopera zaspokoi oczekiwania fanów musicali jak i samej piosenkarki? Piotr miał okazję wcześniej zobaczyć film na American Film Festival, tymczasem ja dokładam parę groszy w wersji wideo. Zapraszam!

Wybieracie się na Narodziny gwiazdy? A może mieliście już okazję zobaczyć film? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

W wolnej chwili polecam Wam zajrzeć na nasz kanał na YouTubie, na którym regularnie publikujemy nowe materiały. Dzięki za obejrzenie tej recenzji i do usłyszenia za tydzień!

Narodziny gwiazdy

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV