Repertuar kin Nowość Program TV
Ocena recenzenta:
7/10

Single Parents: sezon 1, odcinek 2 – recenzja

Czy w nowym odcinku Single Parents udało się pokazać coś równie ciekawego jak w pierwszym epizodzie? Oceniamy.

Wszystko zależy od oczekiwań po pierwszym epizodzie. Jeśli ktoś miał nadzieje, że w dalszej perspektywie Single Parents nie będzie tylko głupkowatą komedią o samotnych rodzicach, to nie zawiedzie się. Czy udaje się jednak pokazać coś więcej w tym wykreowanym przez twórców świecie?

Nie do końca, ale z pewnością nie brakuje absurdalnych i interesujących wątków, a także wychowawczego sznytu. Jest to o wiele bardziej rozrywkowa odpowiedź na inne tego typu familijne seriale, bo w tym humorze udaje się sprzedać widzom mądre lekcje o wychowaniu i łączeniu życia prywatnego z zawodowym. Dodatkowo żarty dalej śmieszą i w przypadku sitcomu to najlepsza wiadomość.

Mniej czasu poświęcono także Willowi i bardzo dobrze. Nie jest to zła postać, a nawet jest z pewnego punktu widzenia bardzo interesująca, ale w pilotażowym odcinku całość za bardzo skupiła się na nim i jego głupkowatym stylu bycia. W drugim odcinku jest on bardziej uzasadniony i jego relacja z Douglasem wypada naprawdę dobrze, czego także nie mogliśmy uświadczyć w pierwszej odsłonie.

Wciąż w Single Parents fenomenalne są dzieci, które dbają o rozczulające żarty. Tym razem również nie zabrakło mniej udanych gagów, ale dla każdego coś się tutaj znajdzie. Zabawnie wypada zwłaszcza rozprawianie o zawodzie w przyszłości no i wspomniany Will z Douglasem siedzący w saunie.

Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach poziom ten się utrzyma i dostaniemy jeszcze więcej wzruszających i mądrych scen pokrytych wieloma udanymi żartami. Nie wszystkie się udają i nie każda z postaci po równo w tym odcinku wypadła interesująco, ale to wciąż jedna z ciekawszych propozycji w ramówce.

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe
Single Parents

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.