Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

A Million Little Things (2018)

Śr. ocena 6

Znasz ten serial? Oceń!

0,0

Zgłoś błąd na stronie

Trailery i materiały video

A Million Little Things - trailer

Najnowsza recenzja redakcji

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Problemy w serialu A Million Little Things nie kończą się. One tylko czekają na moment, w którym będą mogły wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Jak wypadło to w kolejnym odcinku? Oceniam.

Kolejny odcinek serialu A Million Little Things koncentruje się wokół urodzin Gary’ego. Zapowiadało się, że będzie to naprawdę niezły czas dla niego, pomimo straty jednego z najlepszych przyjaciół. Kłopot jednak w tym, że doszedł nowy problem w postaci związku Eddiego i Deliah, który w tym właśnie odcinku wyszedł na jaw.

Z tym już na samym początku mam kłopot. Z jednej strony cieszy mnie to, że w końcu mamy to za sobą i nie będziemy musieli oglądać ukrywania się słabnącego z każdym odcinkiem duetu Eddie-Deliah. Z drugiej zaś strony zastanawiam się, czy twórcy w tym momencie nie pozbawili się jednego z poważniejszych wątków w tej produkcji, który mógł być naprawdę ciekawie poprowadzony. Ostatecznie jednak patrząc na to, jak prowadzili go przez dwa poprzednie epizody, to wątpliwości mogą szybko zostać zażegnane i wypada się cieszyć, że Eddie i Deliah wreszcie dostali za swoje.

A Million Little Things oczywiście nie piętnuje żadnej z postaw i pozostawia miejsce na własne wnioski. Z jednej strony Eddie dostaje w twarz, z drugiej zaś przyjaciele początkowo zaczynają go rozumieć. Znamienne są tutaj jednak słowa Gary’ego, który szybko nie zapomni tego, co Eddie zrobił swojej żonie i najlepszemu, zmarłemu już przyjacielowi.

Cały odcinek jest dość prosty w swojej koncepcji i pokazuje skutki poznania prawdy o zdradzie. Najpierw koncentrujemy się na męskiej reakcji, a potem przypadkowo dowiaduje się także żeńska część obsady. Tego typu proste zagrania naprawdę mogą irytować w A Million Little Things. Twórcy mają naprawdę zdolność do prowadzenia ciekawej narracji i dialogów wystrzeliwanych jak z karabinu, ale za często chodzą na łatwiznę. Stwarza to obawy przed kolejnymi odcinkami, bo co jeszcze mogą wymyślać w kolejnych epizodach? Przy okazji ciekawość ta powoduje chęć sięgnięcia do kolejnego epizodu i zobaczenia, co będzie dalej.

Zaskakująco szybko bohaterowie dowiedzieli się o jednym z ważniejszych wątków w serialu, ale mam nadzieję, że odcinek trzeci potraktujemy w kategoriach uwolnienia się od męczących relacji Eddiego z Deliah i pójdziemy z historią dalej. Bo wciąż kryje się tutaj naprawdę spory potencjał.

-
-

Pokaż całą recenzję

Obsada

Sezony

Sezon 1:

 

 

Powiązane Artykuły

Norbert Zaskórski
-

Seriale 2019: wielkie powroty! Daty nowych sezonów styczeń-maj

Seriale 2019 to przede wszystkim wielkie powroty! Gra o tron, Luther, Odwróceni czy Detektyw. Midseason…

Norbert Zaskórski
-

Nowe sezony seriali 2018 – jesień w Polsce i w USA

Wszyscy czekamy na nowe sezony seriali, które uwielbiam oglądać. Jesień w Polsce i w USA…

Michał Kujawiński
-

Nowe seriale i kolejne sezony na wrzesień 2018

Po spokojniejszym - jeśli chodzi o serialowe produkcje - miesiącu czas na wrzesień, w którym…

Adam Siennica
-

Nowe seriale – jesień 2018. Zobacz zwiastuny i zdjęcia

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.