Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

A Million Little Things (2018)

A Million Little Things

Serial skupia się na grupie przyjaciół (cztery kobiety i czterech mężczyzn), którzy mają pewien przestój w swoim życiu. Gdy jeden z nich niespodziewanie umiera, dla pozostałych staje się to ostatnim dzwonkiem do przeprowadzenia jakiejś zmiany, by wreszcie zacząć normalnie żyć.

Trailery i materiały wideo

A Million Little Things - trailer

Najnowsza recenzja redakcji

Kolejny odcinek serialu A Million Little Things koncentruje się wokół urodzin Gary'ego. Zapowiadało się, że będzie to naprawdę niezły czas dla niego, pomimo straty jednego z najlepszych przyjaciół. Kłopot jednak w tym, że doszedł nowy problem w postaci związku Eddiego i Deliah, który w tym właśnie odcinku wyszedł na jaw.

Z tym już na samym początku mam kłopot. Z jednej strony cieszy mnie to, że w końcu mamy to za sobą i nie będziemy musieli oglądać ukrywania się słabnącego z każdym odcinkiem duetu Eddie-Deliah. Z drugiej zaś strony zastanawiam się, czy twórcy w tym momencie nie pozbawili się jednego z poważniejszych wątków w tej produkcji, który mógł być naprawdę ciekawie poprowadzony. Ostatecznie jednak patrząc na to, jak prowadzili go przez dwa poprzednie epizody, to wątpliwości mogą szybko zostać zażegnane i wypada się cieszyć, że Eddie i Deliah wreszcie dostali za swoje.

A Million Little Things oczywiście nie piętnuje żadnej z postaw i pozostawia miejsce na własne wnioski. Z jednej strony Eddie dostaje w twarz, z drugiej zaś przyjaciele początkowo zaczynają go rozumieć. Znamienne są tutaj jednak słowa Gary'ego, który szybko nie zapomni tego, co Eddie zrobił swojej żonie i najlepszemu, zmarłemu już przyjacielowi.

Cały odcinek jest dość prosty w swojej koncepcji i pokazuje skutki poznania prawdy o zdradzie. Najpierw koncentrujemy się na męskiej reakcji, a potem przypadkowo dowiaduje się także żeńska część obsady. Tego typu proste zagrania naprawdę mogą irytować w A Million Little Things. Twórcy mają naprawdę zdolność do prowadzenia ciekawej narracji i dialogów wystrzeliwanych jak z karabinu, ale za często chodzą na łatwiznę. Stwarza to obawy przed kolejnymi odcinkami, bo co jeszcze mogą wymyślać w kolejnych epizodach? Przy okazji ciekawość ta powoduje chęć sięgnięcia do kolejnego epizodu i zobaczenia, co będzie dalej.

Zaskakująco szybko bohaterowie dowiedzieli się o jednym z ważniejszych wątków w serialu, ale mam nadzieję, że odcinek trzeci potraktujemy w kategoriach uwolnienia się od męczących relacji Eddiego z Deliah i pójdziemy z historią dalej. Bo wciąż kryje się tutaj naprawdę spory potencjał.

Sezony

Sezon 1

 1. Pilot (27 września 2018)
 2. Band of Dads (4 października 2018)
 3. Save the Date (11 października 2018)
 4. Friday Night Dinner (18 października 2018)
 5. The Game of Your Life (25 października 2018)
 6. Unexpected (31 października 2018)
 7. I Dare You (7 listopada 2018)
 8. Fight or Flight (28 listopada 2018)
 9. Perspective (5 grudnia 2018)
 10. Christmas Wishlist (12 grudnia 2018)
 11. Secrets and Lies (17 stycznia 2019)
 12. The Day Before… (24 stycznia 2019)
 13. Twelve Seconds (31 stycznia 2019)
 14. Someday (7 lutego 2019)
 15. The Rock (14 lutego 2019)
 16. The Rosary (21 lutego 2019)
 17. Goodbye (28 lutego 2019)

Sezon 2

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV