Przeczytaj w weekend

Jodie Foster

Jodie Foster
 • Data urodzenia:

  19 listopada 1962 (56)
 • Miejsce urodzenia:

  Los Angeles
 • Narodowość:

  Amerykanka
 • Wzrost:

  161 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Bio:

  Jodie Foster debiutowała jako aktorka w wieku 3 lat – grała w reklamach. Później występowała w produkcjach takich jak Papierowy księżyc, Napoleon i Samantha. W wieku 14 lat otrzymała nominację do Oscara za kreację w filmie pt.: Taxi Driver. W sumie zdobyła dwa Oscary – za rolę Sarah Tobias w filmie Oskarżeni oraz za kreację Clarice Starling w produkcji pt.: The Silence of the Lambs.

W obsadzie (31)

W obsadzie (4)

Produkcje (4)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV