Adam Driver

Adam Driver
 • Data urodzenia:

  19 listopada 1983 (35)
 • Miejsce urodzenia:

  San Diego
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  189 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Adam Driver służył w Piechocie Morskiej Stanów Zjednoczonych, za co otrzymał National Defense Service Medal. Studiował na Uniwersytecie w Indianapolis, a później przeniósł się do Juilliard School. Jako aktor debiutował w 2009 roku rolą Willa Slansky'ego w serialu pt.: Komisariat Drugi. Większą popularność zdobył dzięki roli Adama Sacklera w produkcji pt.: Dziewczyny.

W obsadzie (25)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV