Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #sherlock

Adam Siennica
weekend
-

Koniec zapychaczy? Im krótsze seriale, tym lepsze

Obecnie w świecie seriali mocy nabiera trend, by tworzyć mniej odcinków, ale za to lepszych jakościowo. Powody są proste.

Michał Kujawiński
-

W Londynie powstanie Escape Room inspirowany serialem Sherlock

W Polsce istnieje wiele Escape Roomów inspirowanych filmami czy grami komputerowymi. Jednak w Londynie powstało nowe miejsce rozrywki tego typu nawiązujące do serialu Sherlock.

Michalina Reda
-

Plotka: Będzie 5. sezon serialu Sherlock? Tak twierdzi właściciel...

W sieci pojawiły się nieoficjalne pogłoski o ewentualnym 5. sezonie serialu Sherlock. Źródłem informacji jest... właściciel kawiarenki, przy której powstawały zdjęcia do poprzednich produkcji.

-

Moriarty z Sherlocka w Polsce. Poznaliśmy pierwszego gościa Warsaw...

Organizatorzy Warsaw Comic Con ujawnili nazwisko pierwszej gwiazdy, która zawita do Warszawy w kolejnej edycji konwentu.

-

Seriale, które warto obejrzeć w wolny wieczór. Sprawdź nasze...

Nadchodzi majówka, a wraz z nią dużo wolnego czasu, który można spożytkować na oglądanie dobrych seriali. Jeśli szukacie ciekawych propozycji dla siebie, sprawdźcie moją listę.

Michalina Reda
-

Freeman narzekał na fanów Sherlocka. Cumberbatch: To żałosne

Jakiś czas temu Martin Freeman narzekał na to, że przez presję ze strony fanów stracił entuzjazm do grania w Sherlocku. Teraz Benedict Cumberbatch skomentował słowa…

Michalina Reda
-

Sherlock pod presją fanów. Martin Freeman: To już nie jest śmieszne

Martin Freeman odniósł się do znanego brytyjskiego serialu Sherlock, przyznając, że przez presję fanów stracił entuzjazm do dalszej pracy.

Michał Kujawiński
-

Skrzat-detektyw w akcji. Zobacz ruchome plakaty filmu Sherlock Gnomes

Paramount Pictures zaprezentowało ruchome plakaty animacji o skrzaciej wersji największego detektywa świata. Premiera w marcu.

Michalina Reda
-

10 najczęściej piraconych seriali 2017 roku

Portal TorrentFreak opublikował coroczną listę najczęściej piraconych seriali minionych dwunastu miesięcy. Sprawdźcie, które cieszyły się największą popularnością.

Adam Siennica
-

Moriarty z Sherlocka w Polsce. Andrew Scott na Warsaw Comic Con

Organizatorzy Warsaw Comic Con wyjawili kolejnego gościa. Będzie nim gwiazda serialu Sherlock, Andrew Scott.

Michalina Reda
-

Najlepsze brytyjskie seriale. Zobacz nasze propozycje

Obok USA to właśnie Wielka Brytania jest kolebką najpopularniejszych seriali, błyskawicznie podbijających serca widzów z całego świata. Przyjrzyjmy się najlepiej ocenianym brytyjskim produkcjom, które z…

Adam Siennica
36 -

[SDCC 2017] Będą nowe odcinki serialu Sherlock? Producentka...

Sue Vertue oraz Steven Moffat, producenci serialu Sherlock z Benedictem Cumberbatchem i Martinem Freeman są na San Diego Comic-Con. Tam też udzielali wywiadów.