Przeczytaj w weekend

12 małp, Killjoys i Wynonna Earp od stacji Syfy z datami premier

Stacja Syfy ogłosiła plan na sezon letni. Poznaliśmy więc dokładne daty premier powracających seriali.

Stacja Syfy ogłosiła plan na sezon letni. Poznaliśmy więc dokładne daty premier powracających seriali.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  syfy 

Syfy ogłosiła, że już 15 czerwca zobaczymy kolejny sezon serialu 12 Monkeys. W informacji o fabule czytamy, że bohaterowie muszą cofnąć się w o wiele dalszą przeszłość w poszukiwaniu broni, która zabije Świadka.

Produkcje Wynonna Earp i Killjoys powrócą na antenę 20 lipca. W 3. sezonie tego pierwszego serialu, tytułowa bohaterka chce zniszczyć klątwę Earpów. Jej celem jest Bulshar, który ją rozpoczął. Natomiast druga produkcja skupia się na interplanetarnych łowcach nagród, którzy muszą sobie radzić we wszechświecie pełnym politycznych napięć, niepewnej moralności i skomplikowanych relacji.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV