Przeczytaj w weekend

13 powodów – aktorzy z obsady negocjują gigantyczne podwyżki

Lada dzień ma się rozpocząć czytanie scenariusza do 3. sezonu serialu 13 powodów, tymczasem aktorzy z obsady wciąż negocjują wysokość swojej wypłaty. Poznajcie szczegóły.

Lada dzień ma się rozpocząć czytanie scenariusza do 3. sezonu serialu 13 powodów, tymczasem aktorzy z obsady wciąż negocjują wysokość swojej wypłaty. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

Serial 13 Reasons Why to jeden z hitów Netflixa, który po dwóch sezonach otrzymał zamówienie także na trzeci. Niebawem ma się rozpocząć pierwsze czytanie scenariusza do produkcji, jednak aktorzy z obsady wciąż są na etapie negocjowania nowych stawek za odcinek.

Zgodnie z informacjami portalu Deadline, wypłaty aktorów mogą znacznie wzrosnąć. Jak pamiętamy, z obsady odeszła Katherine Langford, w związku z czym głównym aktorem został Dylan Minnette. Po podwyżce aktor może zarabiać nawet 200 tysięcy dolarów za odcinek (na starcie serialu zarabiał około 80 tysięcy dolarów za odcinek). Pozostali członkowie obsady - Brandon Flynn, Alisha Boe, Justin Prentice, Christian Navarro, Miles Heizer, Devin Druid i Ross Butler - walczą o stawkę 150 tysięcy dolarów za odcinek (na początku mieli zarabiać w przedziałach 20-60 tysięcy dolarów za odcinek). Liczby wyraźnie wskazują, że - jeśli negocjacje dojdą do skutku - aktorów czekają gigantyczne podwyżki.

Nie jest pewne, czy trwające negocjacje opóźnią rozpoczęcie prac nad produkcją - na tę chwilę mówi się, że aktorzy i tak mają podpisane kontrakty na 3. sezon, w którym muszą wystąpić. Studio Paramount TV i Netflix wolą jednak domknąć wszystkie dyskusje na ten temat jeszcze przed poniedziałkiem, by rozpocząć pracę bez żadnych wiszących nad głową formalności.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV