Przeczytaj w weekend

Nowy serial Marvela w stacji ABC. Są prowadzone rozmowy

Szefowa stacji ABC Channing Dungey w rozmowie z dziennikarzami na panelu TCA wyjawiła, że planują kolejny serial osadzony w Kinowym Uniwersum Marvela.

Szefowa stacji ABC Channing Dungey w rozmowie z dziennikarzami na panelu TCA wyjawiła, że planują kolejny serial osadzony w Kinowym Uniwersum Marvela.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  marvel 

Szefowa ABC nie zdradziła szczegółów, jaki miałby być to projekt. Potwierdziła jedynie,że rozmawiają o tym z Marvelem i trwają nad tym prace.

Trudno powiedzieć, czy to całkowicie nowa rzecz, czy rozmowy są związane z którymś serialem, który był w planach wcześniej. A w ogłoszeniach była mowa o serialu komediowym Damage Control (o firmie, która sprząta po superbohaterach i ich walkach), czy tajemniczym serialu autorstwa John Ridley.

Czekamy na dalsze szczegóły. Przypomnijmy, że ABC ma serial Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., którego 6. sezon zadebiutuje w 2019 roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV