1983 – kiedy ruszą prace nad 2. sezonem? Znamy odpowiedź

Wygląda na to, że serial 1983 o alternatywnej historii naszego kraju doczeka się 2. sezonu. Wiemy nawet, kiedy mają rozpocząć się pierwsze prace na planie.

Wygląda na to, że serial 1983 o alternatywnej historii naszego kraju doczeka się 2. sezonu. Wiemy nawet, kiedy mają rozpocząć się pierwsze prace na planie.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Tagi:  netflix 

Pierwszy polski serial Netflixa, do którego scenariusz napisał Joshua Long, a za reżyserię odpowiadały: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Olga Chajdas i Agnieszka Smoczynska, może nie okazał się tak wielkim sukcesem, jak wszyscy oczekiwali, ale nie zatrzymało to amerykańskiego giganta streamingowego przed zamówieniem kolejnego sezonu. Zresztą już podczas oficjalnej premiery Agnieszka Holland mówiła nam, że kolejny sezon dostał zielone światło. Potwierdzał to również sam Long, który wyznał, że podczas spotkania z Netflixem musiał przedstawić zarys dalszej historii, gdyby miała być kontynuowana.

Pytanie było tylko, kiedy ruszą prace. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, ekipa ma wrócić na plan już w marcu. Z tego wnioskujemy, że gotowy serial zobaczymy najwcześniej w 2020 roku. Nie wiemy jeszcze, czy w składzie reżyserskim dojdzie do jakichś zmian, ani kto dołączy do obsady serialu. Jeśli zdobędziemy jakieś nowe informacje, natychmiast Was poinformujemy.

1983 rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości w Polsce w 2003 roku. Związek Radziecki nigdy nie upadł z uwagi na zamach terrorystyczny z 1983 roku, więc Polska nadal jest komunistyczna. Główni bohaterowie odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV