Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

1983 – kiedy ruszą prace nad 2. sezonem? Znamy odpowiedź

Wygląda na to, że serial 1983 o alternatywnej historii naszego kraju doczeka się 2. sezonu. Wiemy nawet, kiedy mają rozpocząć się pierwsze prace na planie.

Pierwszy polski serial Netflixa, do którego scenariusz napisał Joshua Long, a za reżyserię odpowiadały: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Olga Chajdas i Agnieszka Smoczyńska, może nie okazał się tak wielkim sukcesem, jak wszyscy oczekiwali, ale nie zatrzymało to amerykańskiego giganta streamingowego przed zamówieniem kolejnego sezonu. Zresztą już podczas oficjalnej premiery Agnieszka Holland mówiła nam, że kolejny sezon dostał zielone światło. Potwierdzał to również sam Long, który wyznał, że podczas spotkania z Netflixem musiał przedstawić zarys dalszej historii, gdyby miała być kontynuowana.

Pytanie było tylko, kiedy ruszą prace. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, ekipa ma wrócić na plan już w marcu. Z tego wnioskujemy, że gotowy serial zobaczymy najwcześniej w 2020 roku. Nie wiemy jeszcze, czy w składzie reżyserskim dojdzie do jakichś zmian, ani kto dołączy do obsady serialu. Jeśli zdobędziemy jakieś nowe informacje, natychmiast Was poinformujemy.

1983 rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości w Polsce w 2003 roku. Związek Radziecki nigdy nie upadł z uwagi na zamach terrorystyczny z 1983 roku, więc Polska nadal jest komunistyczna. Główni bohaterowie odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce.

-
-

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]

 

Advertisement