2. sezon Opowieści podręcznej na Showmax równo z premierą w USA

Wielokrotnie nagradzany serial Opowieść podręcznej powraca z 2. sezonem. W kwietniu tego roku będzie można go obejrzeć również w Polsce. Podobnie jak pierwsza seria, druga zostanie udostępniona na platformie VOD Showmax.

Wielokrotnie nagradzany serial Opowieść podręcznej powraca z 2. sezonem. W kwietniu tego roku będzie można go obejrzeć również w Polsce. Podobnie jak pierwsza seria, druga zostanie udostępniona na platformie VOD Showmax.

Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

Już 25 kwietnia na Showmax trafią dwa premierowe odcinki 2. serii Opowieść podręcznej. Tego samego dnia serial pojawi się na amerykańskiej platformie Hulu. Kolejne epizody będą emitowane co tydzień. Całość składa się z 13 odcinków. W najnowszym sezonie do obsady dołączyła między innymi zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

Serial Opowieści podręcznej, oparty na motywach powieści Margaret Atwood, przedstawia dystopijną przyszłość, w której kobiety sprowadzone są do roli przedmiotu. Produkcja została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami. Ostatnio osiągnęła spory sukces na gali wręczenia Złotych Globów. Po raz kolejny triumfowała Elisabeth Moss, wcielająca się w główną bohaterkę Opowieści Podręcznej. Produkcja została nagrodzona również w kategorii serial dramatyczny. Produkcja zdobyła również 8. statuetek Emmy.

Źródło: zdjęcie główne: Hulu

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV