6. sezon Arrow – Kirk Acevedo z 12 małp jako złoczyńca

Producenci 6. sezonu Arrow ogłosili nową postać. Kogo zagra Kirk Acevedo?

Producenci 6. sezonu Arrow ogłosili nową postać. Kogo zagra Kirk Acevedo?

Adam Siennica

Adam Siennica

Kirk Acevedo dostaje rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy go w znacznej liczbie odcinków. Wcieli się w Ricardo Diaza, który jest złoczyńcą znanym jako Richard Dragon. Jest byłym skazańcem, który wychodzi z więzienia po tym, jak został skazany za coś, czego nie zrobił. Jest zdeterminowany, by przejąć świat przestępczy Star City. Jest mistrzem sztuk walki, który latami kształtował swój charakter żyjąc na ulicy.

Richard dragon
fot. DC

Jest to kolejny złoczyńcą, który pojawi się w 6. sezonie Arrow w większej roli. Wcześniej ogłoszono powrót Davida Nykla do roli Anatoly'ego oraz angaż Michaela Emerson do roli tajemniczej postaci.

Premiera w USA odbędzie się 12 października.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV