7 sierpnia Samsung zaprezentuje nowe modele Galaxy Note

Samsung zapowiedział drugą w tym roku imprezę pod hasłem Unpacked. Konferencja odbędzie się 7 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku i prawdopodobnie poznamy na niej kolejną generację smartfonów z linii Galaxy Note.

Samsung zapowiedział drugą w tym roku imprezę pod hasłem Unpacked. Konferencja odbędzie się 7 sierpnia w Barclays Center w Nowym Jorku i prawdopodobnie poznamy na niej kolejną generację smartfonów z linii Galaxy Note.

Emil Borzechowski
Emil Borzechowski
Tagi:  Note 10 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Na zaproszeniu rozesłanym do przedstawicieli prasy nie zadeklarowano, jaki sprzęt będzie główną gwiazdą wieczoru, ale nie mamy wątpliwości, że to Note zagra w Nowym Jorku pierwsze skrzypce. Po pierwsze dlatego, że koreańska firma zwyczajowo prezentuje nowe modele smartfonów z tej linii w sierpniu, a po drugie dlatego, że w samym centrum zaproszenia widoczny jest rysik charakterystyczny dla serii Note.

Samsung nie wypowiada się na temat tego, jak będzie prezentować się linia Note 10, ale w sieci nie brakuje przecieków od rzekomo dobrze poinformowanych osób. Jak zauważają dziennikarze serwisu Engadget, nowy Note z designerskiego punktu widzenia ma być twórczym rozwinięciem tego, co widzieliśmy w poprzedniej generacji urządzeń. Sylwetka smartfona zostanie przystosowana do trendów panujących obecnie na rynku. Obiektyw przedniego układu optycznego będzie wycięty w ekranie, zaś czytnik linii papilarnych ma być przeniesiony pod powierzchnię wyświetlacza.

Mówi się także, że w tym roku do sprzedaży trafią dwa odmienne modele urządzenia. 6,3-calowy Note 10 oraz 6,8-calowy Note 10+, który może kusić klientów obecnością modułu 5G pod obudową. Niestety, plotki sugerują także, że w nowej linii Note'ów zabraknie złącza słuchawkowego, a jedynie w modelu Note 10+ znajdziemy wejście na karty microSD.

Jeśli przecieki dotyczące sprawdzą się, w tym roku linia Note przejdzie zauważalny lifting. Samsung prawdopodobnie nie ograniczy się wyłącznie do przeprojektowania układu optycznego i biometrycznego, możemy spodziewać się także nowych innowacji związanych z wykorzystaniem rysika. O tym, ile prawdy tkwi w tych plotkach, dowiemy się za nieco ponad miesiąc, podczas oficjalnej premiery linii Note 10.

Źródło: Engadget

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV