Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: #smartfon

-

Naukowcy eksperymentują z ultrawydajnymi bateriami, które mogą...

Wiele wskazuje na to, że naukowcy wpadli na trop technologii, która pozwoli zastąpić przestarzałe baterie litowo-jonowe. Nowe baterię pozwolą zgromadzić znacznie więcej energii niż te,…

-

Huawei Nova 4 z dziurą w ekranie. Nowy trend w branzy mobilnej

Do sieci wyciekły zdjęcia nowego smartfona od Huawei, w którym aparat przedni umieszczono w niewielkim wycięciu w wyświetlaczu.

-

Samsung opatentował w pełni bezramkowego smartfona

O bezramkowych telefonach producenci sprzętu mówią od dawna. Ale to Samsung może stworzyć pierwszy telefon, który nie będzie miał nawet najmniejszej ramki wokół ekranu.

-

Xiaomi – propozycje świątecznych prezentów

Polacy rozkochali się w Xiaomi. Ta chińska firma udowodniła, że można zaprojektować porządne urządzenia elektroniczne i sprzedawać je taniej niż konkurencja.

Emil Borzechowski
-

Nowy OnePlus powstanie we współpracy z McLarenem

Na kolejnym smartfonie od OnePlusa pojawi się logo McLarena. Brytyjskie przedsiębiorstwo zacieśnia więzy z branżą technologiczną.

Emil Borzechowski
-

W przyszłym roku zadebiutuje jubileuszowy Samsung Galaxy S

Apple na dziesięciolecie iPhone'a porzucić klasyczne wzornictwo na rzecz bezramkowego ekranu. A jak będzie wyglądać jubileuszowy Samsung Galaxy S 10?

Emil Borzechowski
-

Apple przywróci do sprzedaży iPhone’a X

Nowe smartfony Apple, XS oraz XS Max, nie sprzedają się tak dobrze, jak tego oczekiwano. W związku z tym firma rozważa powrócenie do produkcji zeszłorocznego…

Emil Borzechowski
Plotka
-

LG przygotowuje się do wypuszczenia elastycznych urządzeń mobilnych

Do grona producentów elastycznych smartfonów może dołączyć kolejny gracz. LG zarejestrowało trzy nazwy produktów, które kojarzą się giętkimi smartfonami.

Emil Borzechowski
-

Black Friday: TECHNOLOGIE. Najciekawsze oferty na czarny piątek 2018

Black Friday to świetny czas na kupienie sprzętu w atrakcyjniej cenie. W tym zestawieniu prezentujemy najciekawsze czarnopiątkowe promocje.

Emil Borzechowski
-

Smartfony Samsunga i #FunkcjaDobroczynnosci

Samsung przeznaczy część zysku ze sprzedaży nowych smartfonów z linii Galaxy na rzecz UNICEF-u oraz Państwowych Domów Dziecka w Polsce.

Emil Borzechowski
-

Elastyczny smartfon od Samsunga to bardzo droga zabawka

W przyszłym roku Samsung zaprezentuje swój pierwszy elastyczny telefon. W sieci pojawiły się pierwsze przecieki na temat tego, ile przyjdzie nam za niego zapłacić.

-

Dwa ekrany w tym jeden elastyczny – tym skusi nas Samsung

Samsung zdradził, czego możemy spodziewać się po ich nowym, elastycznym smartfonie. Sprzęt nie tylko będzie się zginał, zostanie także wyposażony w dodatkowy ekran.