9. sezon serialu Pępek świata będzie ostatnim

Zarząd stacji ABC potwierdził, że nadchodzący 9. sezon serialu Pępek świata będzie finałowym. Jest oświadczenie.

Zarząd stacji ABC potwierdził, że nadchodzący 9. sezon serialu Pępek świata będzie finałowym. Jest oświadczenie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Pępek świata 

The Middle to serialowa komedia ABC, która opowiada o codziennych problemach przeciętnej rodziny z Indiany. Produkcja otrzymała zamówienie na 9. sezon, który zadebiutuje tej jesieni. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie ma co liczyć na 10. odsłonę. Channing Dungey ze stacji ABC poinformował, że nadchodzący sezon będzie ostatnim.

Rodzina Hecków była częścią rodziny ABC od prawie dekady. Rzadko zdarza się, że serial może pochwalić się takim czasem trwania i jesteśmy dumni z tego, że gościmy go właśnie u siebie. Patrzyliśmy jak Axl, Sue i Brick dorastają pod czujnym okiem Frankie i Mike'a. Szczerze liczę, że producenci zapewnią naszym bohaterom i widzom wyłącznie radosne i szczęśliwe zakończenie.

Czytaj także: The CW potwierdza: Nie będzie serialu Amazon o Wonder Woman

Twórczynie serialu, Eileen Heisler i DeAnn Heline mówią:

W zeszłym roku dyskutowaliśmy z naszymi przedstawicielami i wspólnie podjęliśmy decyzję, że czas zakończyć historię rodziny Hecków wraz z 9. sezonem. To była niesamowita przygoda, taka, która zdarza się tylko raz w życiu i cieszymy się, że przed jeszcze wiele odcinków nim dojdzie do ostatecznego pożegnania.

W obsadzie serialu są Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher i Atticus Shaffer. 9. sezon zadebiutuje 3 października.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV