Abbie Cornish z główną rolę w seralu Tom Clancy’s Jack Ryan

Tom Clancy's Jack Ryan to nowy serial Amazonu o popularnym bohaterze z książek. Kogo zagra Abbie Cornish?

Tom Clancy's Jack Ryan to nowy serial Amazonu o popularnym bohaterze z książek. Kogo zagra Abbie Cornish?

Adam Siennica

Adam Siennica

Abbie Cornish (Sucker Punch) wcieli się w Cathy Mueller, która jest lekarką specjalizującą się w chorobach zakaźnych. Jest inteligentne, lubi rywalizację i jest miłością Jacka Ryana (John Krasinski).

Fabuła serialu Tom Clancy's Jack Ryan skupia się na Ryanie, młodym analityku z CIA, który po raz pierwszy wyrusza na misję w terenie. Za sterami stoją Carlot Cuse i Graham Roland, którzy pracowali przy serialu Lost.

Czytaj także: Przełęcz ocalonych - prawda była bardziej absurdalna

Serial nie ma daty premiery.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV