Przeczytaj w weekend

Abby’s i I Feel Bad – NBC zamawia pełne sezony seriali

NBC podejmuje nowe projekty serialowe. Pełnych sezonów doczekają się Abby's oraz I Feel Bad.

NBC podejmuje nowe projekty serialowe. Pełnych sezonów doczekają się Abby's oraz I Feel Bad.

Michalina Reda
Michalina Reda

Akcja serialu Abby’s rozgrywa się w nielicencjonowanym, prowizorycznym barze w San Diego, nazywanym najlepszym miejscem w mieście. Są tu dobre ceny, świetna atmosfera, przyjemni ludzie oraz sama Abby, która zorganizowała to miejsce na własnym podwórku. W barze obowiązuje pełen zakaz używania telefonów komórkowych, zajęcie miejsca przy barze wymaga czasu, a w przypadku przegranego zakładu należy wypić przeraźliwie słodki napój bezalkoholowy. Bar jest tak popularny, że dołączenie do grona stałych bywalców staje się zaszczytem. Gdy jednak komuś się to uda, zostaje dołączony do rodziny.

Twórcą serialu jest Josh Malmuth. W obsadzie są między innymi Natalie Morales, Neil Flynn, Nelson Franklin, Jessica Chaffin i Leonard Ouzts. Odcinek pilotowy wyreżyserowała Pamela Fryman. Każdy odcinek serialu jest kręcony przed żywą publicznością.

I Feel Bad natomiast jest serialem realizowanym w formacie multi-cam. Główną bohaterką jest Emet, idealna matka, szefowa, żona, córka i przyjaciółka. Tak naprawdę jednak nie jest taka perfekcyjna, ale usilnie się stara. Miewa wyrzuty sumienia z powodu erotycznych snów o mężczyznach innych niż jej mąż lub wtedy, gdy udaje, że nie zna swoich dzieci gdy te zachowują się niewłaściwie w miejscu publicznym. Zdarza jej się również wykorzystywać swoich pracowników do rozwiązywania osobistych problemów. Czuje się z tym źle... ale przecież nie ma w tym nic złego.

W obsadzie są Sarayu Blue, Paul Adelstein, Aisling Bea, Zach Cherry, Johnny Pemberton i James Buckley. Producentką wykonawczą jest Amy Poehler.

Obydwa seriale zostały podjęte przez stację NBC na pełne sezony.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: fot. Justin Lubin/NBC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV