Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

ABC Family ustala daty wakacyjnych premier

Stacja ABC Family podała daty trzech wakacyjnych powrotów, a także trzech wakacyjnych nowości, które zadebiutują w ramówce już w czerwcu.

Nowym serialem dramatycznym na antenie ABC Family będzie produkcja pt. „Chasing Life” opowiadająca o April, początkującej dziennikarce, która musi łączyć swoją karierę ze skomplikowanym życiem rodzinnym. W roli głównej Italia Ricci, a premiera zaplanowana została na 10 czerwca.

25 czerwca na antenie ABC Family zadebiutują dwa seriale komediowe: „Young & Hungry” oraz „Mystery Girls”. Pierwsza z wymienionych produkcji to komedia opowiadająca o skomplikowanej relacji przedsiębiorcy i kulinarnej blogerki, którzy przypadkowo trafiają na siebie. Druga komedia opowiadać będzie o dwóch byłych gwiazdach amerykańskiego serialu detektywistycznego, które muszą zmierzyć się z prawdziwą, życiową tajemnicą.

10 czerwca do ramówki ABC Family powrócą Pretty Little Liars. Z kolei na 16 czerwca stacja zaplanowała premierę nowych odcinków Switched At Birth oraz The Fosters.

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.