ABC Family ustala daty wakacyjnych premier

Stacja ABC Family podała daty trzech wakacyjnych powrotów, a także trzech wakacyjnych nowości, które zadebiutują w ramówce już w czerwcu.

Stacja ABC Family podała daty trzech wakacyjnych powrotów, a także trzech wakacyjnych nowości, które zadebiutują w ramówce już w czerwcu.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Nowym serialem dramatycznym na antenie ABC Family będzie produkcja pt. "Chasing Life" opowiadająca o April, początkującej dziennikarce, która musi łączyć swoją karierę ze skomplikowanym życiem rodzinnym. W roli głównej Italia Ricci, a premiera zaplanowana została na 10 czerwca.

25 czerwca na antenie ABC Family zadebiutują dwa seriale komediowe: "Young & Hungry" oraz "Mystery Girls". Pierwsza z wymienionych produkcji to komedia opowiadająca o skomplikowanej relacji przedsiębiorcy i kulinarnej blogerki, którzy przypadkowo trafiają na siebie. Druga komedia opowiadać będzie o dwóch byłych gwiazdach amerykańskiego serialu detektywistycznego, które muszą zmierzyć się z prawdziwą, życiową tajemnicą.

10 czerwca do ramówki ABC Family powrócą Pretty Little Liars. Z kolei na 16 czerwca stacja zaplanowała premierę nowych odcinków Switched At Birth oraz The Fosters.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV