ABC Family zamawia dwie komedie na sezony

Stacja ABC Family zamawia na sezon dwie komedie - Mystery Girls z gwiazdami Beverly Hills, 90210 oraz Young & Hungry.

Stacja ABC Family zamawia na sezon dwie komedie - Mystery Girls z gwiazdami Beverly Hills, 90210 oraz Young & Hungry.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zamówienia 

W Mystery Girls główne role grają Tori Spelling i Jennie Garth, gwiazdy kultowego Beverly Hills, 90210. Nie wiadomo, ile dokładnie odcinków będzie mieć serial. 

Akcja skupia się na byłej gwiazdce telewizji (w tej roli Tori Spelling), która rozwiązuje sprawy kryminalne razem ze swoją koleżanką z serialu (w tej roli Garth). Wszystko zaczyna się od sprawy, w której świadek przestępstwa chce rozmawiać tylko ze słynnymi bohaterkami "Mystery Girls".

Projekt Young & Hungry został stworzony przez Ashley Tisdale. W głównej roli Emily Osment. Tutaj także nie wiadomo, ile będzie odcinków. Josh (Jonathan Sadowski), młody przemysłowiec z branży technologicznej poznaje Gabi (Osment), blogerkę piszącą o jedzeniu, która ma być jego osobistą kucharką. Kiedy Josh ją zatrudnia do ugotowania romantycznego posiłku dla niego i jego dziewczyny, wszystko idzie nie tak i Gabi znajduje w niezręcznej sytuacji. Z pomocą najlepszej przyjaciółki i gosposi Josha, Gabi zmienia trudną sytuację w szansę na stałą pracę i być może także miłość.

Prace mają ruszyć niebawem. Premiera obu seriali pod koniec 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV