ABC zamawia nowe seriale. Zobaczcie teasery

Deception i Splitting up Together to dwa nowe seriale jakie właśnie zamówiła stacja ABC. Zobaczcie klipy wideo.

Deception i Splitting up Together to dwa nowe seriale jakie właśnie zamówiła stacja ABC. Zobaczcie klipy wideo.

Do ramówki stacji ABC dołączą dwa nowe tytuły. Pojawiły się także ich krótkie teasery, przybliżające nam bohaterów serialu. Deception to komedia kryminalna, skupiająca się na postaci nieszanowanego magika. Mężczyzna wykorzystuje swoje sztuczki i umiejętności by pomóc FBI w łapaniu najgroźniejszych przestępców.

Czytaj także: Zobacz nowy klip wideo i plakat filmu Wonderstruck

Splitting Up Together opowiada natomiast historię skłóconej pary, której wzajemne relacje znacznie poprawiają się po podpisaniu dokumentów rozwodowych.

Główną rolę w serialu Deception gra Jack Cutmore-Scott, zaś w obsadzie Splitting up Together znaleźli się Jenna Fischer i Oliver Hudson.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: ABC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV