„Agenci T.A.R.C.Z.Y” – 2. sezon w Polsce na FOX od 14 października

Polska stacja FOX oficjalnie poinformowała, że 2. sezon serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. zadebiutuje w Polsce już 14 października.

Polska stacja FOX oficjalnie poinformowała, że 2. sezon serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. zadebiutuje w Polsce już 14 października.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Agenci T.A.R.C.Z.Y. powracają do polskiej stacji FOX po kilkumiesięcznej przerwie. Na początku 2014 roku FOX wyemitował cały 1. sezon, a na 2. serię Polscy widzowie będą czekać znacznie krócej. Nowy sezon będzie się składał z 22. odcinków. Informację o premierze serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., która odbędzie się 14 października opublikowano na Twitterze.

Czytaj także: Producenci serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y." podsumowują premierę 2. sezonu

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV