Przeczytaj w weekend

Aladyn – więcej kultowych utworów w filmie? Guy Ritchie komentuje

W sieci wreszcie pojawił się pełny zwiastun kolejnego aktorskiego widowiska Disneya. W nim usłyszeliśmy dwa kultowe utwory muzyczne z animacji Aladyn. Czy będzie ich więcej?

W sieci wreszcie pojawił się pełny zwiastun kolejnego aktorskiego widowiska Disneya. W nim usłyszeliśmy dwa kultowe utwory muzyczne z animacji Aladyn. Czy będzie ich więcej?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  aladyn 

W zwiastunie filmu Aladdin usłyszeliśmy dwa kultowe utwory z animacji - Nie ma takich dwóch (Friend Like Me) oraz To nowy świat (A Whole New World). Dla wielu fanów było to przypomnienie znakomitej ścieżki dźwiękowej z animacji, a także powód do zachwytu, że usłyszą ją ponownie w filmie aktorskim. Do kwestii muzyki w filmie odniósł się reżyser widowiska, Guy Ritchie.

Reżyser zdradził, że nie chcieli odchodzić od oryginalnych utworów i zostaną one jedynie ozdobione nowymi kawałkami muzycznymi.

Oczywiście ludzie są bardzo przywiązani do oryginalnych piosenek i wyraźnie jest to częścią DNA, więc tak naprawdę nie chcieliśmy odchodzić od oryginalnych kawałków, tylko ozdobić je kilkoma nowymi utworami.

Za nowe utwory odpowiedzialni będą autorzy piosenek m.in. do filmu La La Land, Benj asek i Justin Paul. Według reżysera, utwory te pozwolą fanom na nowo poznać historię Aladyna. Przypomnijmy, że w obsadzie są Will Smith (Dżin), Mena Massoud (Aladyn), Naomi Scott (księżniczka Jasmine), Marwan Kenzari (Jafar), Navid Negahban (sułtan), Nasim Pedrad (Dalia), Billy Magnussen (książę Anders) i Numan Acar (Hakim).

Aladyn – premiera w USA odbędzie się 24 maja 2019 roku.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV