Alec Baldwin i jego talk show przesunięci w ramówce ABC. Powodem oskarżenia?

Alec Baldwin zaledwie kilka dni temu został oskarżony o napaść na parkingu. Teraz stacja ABC zdecydowała się przełożyć talk show aktora z niedzieli na sobotę.

Alec Baldwin zaledwie kilka dni temu został oskarżony o napaść na parkingu. Teraz stacja ABC zdecydowała się przełożyć talk show aktora z niedzieli na sobotę.

Alec Baldwin na antenie ABC prowadzi talk show pod tytułem The Alec Baldwin Show. Produkcja jest emitowana w niedzielne wieczory, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że zostanie przełożona na soboty - jak informuje portal Deadline, ABC od 18 listopada tego roku w godzinach emisji The Alec Baldwin Show będzie emitować powtórki Shark Tank.

Decyzja o przełożeniu produkcji nie jest do końca jasna, jednak dziennikarze już podjęli spekulacje, że może chodzić o niedawną bójkę na parkingu, w której Baldwin wziął udział. Aktor został oskarżony o napaść i prawdopodobnie usłyszy zarzuty. Przełożenie jego programu na sobotę może wpłynąć na oglądalność - w branży telewizyjnej mówi się, że termin sobotni z godziną emisji ustaloną na 22:00, jest swego rodzaju cmentarzyskiem dla produkcji, które spodziewają się kasacji.

ABC nie komentuje swojej decyzji i nie ma też potwierdzenia, czy na przełożenie wpłynęła wspomniana napaść, czy po prostu program nie spotkał się z wystarczającą popularnością. Według dostępnych danych, ostatni odcinek produkcji przyciągnął do ekranów 1.47 mln widzów ze współczynnikiem 0.3 w grupie wiekowej 18-49.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV