Alfre Woodard z kluczową rolą w „State Of Affairs” od NBC

Stacja NBC kompletuje obsadę nowego serialu Katherine Heigl, który jest pewniakiem do zamówienia na sezon 2014/15.

Stacja NBC kompletuje obsadę nowego serialu Katherine Heigl, który jest pewniakiem do zamówienia na sezon 2014/15.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

W kluczową rolę prezydenta wcieli się Alfre Woodard, która niedawno zakończyła pracę na planach filmowych "Annabelle" i "Mississipi Grind".

Scenariuszem i reżyserią zajmie się Joe Carnahan, a serial produkowany będzie przez Alexiego Hawley'a, Roberta Simondsa oraz Nancy Heigl, matkę Katherine. Projekt określany jest jako połączenie Skandalu i Prezydenckiego pokera. Fabuła opowiadać będzie o agentce CIA (Heigl), która do niedawna pracowała w terenie, ale obecnie zmuszona zostaje do bliskiej współpracy z prezydentem (Woodard). Główna bohaterka staje się odpowiedzialna za decyzje związane z największymi zagrożeniami, jakie dosięgają Amerykę.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV