Przeczytaj w weekend

Alita: Battle Angel – pojawiły się pierwsze reakcje na temat filmu. Są bardzo entuzjastyczne

Alita: Battle Angel to film oparty na słynnej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Pojawiły się pierwsze reakcje dotyczące produkcji.

Alita: Battle Angel to film oparty na słynnej mandze autorstwa Yukito Kishiro. Pojawiły się pierwsze reakcje dotyczące produkcji.

Historia Alita: Battle Angel rozgrywa się setki lat w przyszłości. Porzucona Alita (Rosa Salazar) została odnaleziona na złomowisku Iron City przez Ido (Christoph Waltz), który zabiera nieprzytomnego cyborga do swojego laboratorium. Alita budzi się bez pamięci i bez znajomości świata, w którym żyje. Wszystko jest dla niej nowe. Gdy dziewczyna uczy się nowego życia w Iron City, Ido próbuje ją chronić przed jej przeszłością. Natomiast jej nowy przyjaciel, Hugo (Keean Johnson) proponuje jej pomoc w odzyskaniu pamięci. Po Alitę przybywają siły zła, które zagrażają jej nowemu życiu. Kobieta odkrywa niezwykłe zdolności walki, by uratować przyjaciół i nową rodzinę. Kilku krytyków miało już okazję zobaczyć przedpremierowo widowisko i postanowili podzielić się swoimi reakcjami w sieci. Są one niezwykle optymistyczne.

Dziennikarze napisali, że są pozytywnie zaskoczeni tym filmem, który oferuje wartką akcję, piękny wizualnie świat, ale przy tym posiada też ogromny ładunek emocjonalny. Postacie, które zobaczymy w  produkcji są podobno bardzo złożone a tytułowa bohaterka sprawia, że kocha się ją i kibicuje jej od pierwszej minuty. Dziennikarze sugerują, że należy zobaczyć tę produkcję w 3D.

Alita: Battle Angel trafi do polskich kin 14 lutego.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV