Amazon Prime Video - nowości na grudzień 2019

Amazon Prime Video przygotował nowe treści na grudzień 2019 dla swoich subskrybentów. Jakie nowości trafią do oferty?

Amazon Prime Video przygotował nowe treści na grudzień 2019 dla swoich subskrybentów. Jakie nowości trafią do oferty?

Amazon Prime Video to platforma VOD, która produkuje znane seriale. W grudniu w ofercie będziemy mogli obejrzeć 3. sezon świetnie ocenianego przez krytyków i publikę serialu The Marvelous Mrs. Maisel. Pojawi się też kolejna odsłona produkcji The Expanse, jednego z ciekawszych seriali science fiction w telewizji.

The Marvelous Mrs. Maisel to świetnie oceniany serial Amazona, który ma na koncie kilka Złotych Globów i statuetek Emmy. Produkcja zadebiutowała w 2017 roku, a fabuła skupia się na tytułowej Miriam Maisel - kobiecie, która po trudnościach w życiu prywatnym odkrywa w sobie nieznany wcześniej talent do występowania w stand-upach. Premiera 3. sezonu odbędzie się 6 grudnia. 

The Expanse to serial science fiction, który początkowo był realizowany dla stacji Syfy, a następnie przeszedł do platformy Amazon. W 4. sezonie załoga Rocinante wyruszy na misję, by odkryć nowe światy - ludzkość ma bowiem dostęp do tysięcy planet podobnych do Ziemi. To tworzy większe napięcie pomiędzy Ziemią, Marsem i mieszkańcami Pasa Asteroid. Premiera serialu 13 grudnia.

Także 13 grudnia pojawi się specjalne wydanie programu The Grand Tour, prowadzonego przez Jeremy'ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda, czyli byłych prowadzących Top Gear. W premierowym odcinku trio prezenterów porzuci samochody i wyruszy łodzią na 500-kilometrową wycieczkę rzeką przez Wietnam i Kambodżę w odcinku zatytułowanym The Grand Tour presents: Seamen. Więcej o nowościach przeczytacie na naszej wyszukiwarce VOD.

Źródło: materiały prasowe/zdjecie główne: Amazon

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Mayim Bialik

Mayim Bialik

ur. 1975, kończy 44 lat

Jennifer Connelly

Jennifer Connelly

ur. 1970, kończy 49 lat

Piotr Witkowski

Piotr Witkowski

ur. 1988, kończy 31 lat

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

ur. 1978, kończy 41 lat

Bill Nighy

Bill Nighy

ur. 1949, kończy 70 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV