Amazon Prime Video - nowości na lipiec 2019

Amazon Prime Video przygotował nowe ciekawe propozycje na lipiec 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video przygotował nowe ciekawe propozycje na lipiec 2019 dla subskrybentów w Polsce. Sprawdźcie, jakie nowości trafią do oferty.

Amazon Prime Video to platforma VOD, która produkuje znane seriale. W lipcu w ofercie będziemy mogli obejrzeć dwa ciekawe seriale - mowa o powracającej produkcji All or Nothing: The Carolina Panthers oraz nowości The Boys.

All or Nothing: The Carolina Panthers to dokumentalny serial sportowy, który powraca z 4. sezonem. Fabuła opowiada historię utalentowanego zespołu, który stara się rywalizować o mistrzostwo w obliczu nieuniknionej zmiany. Jest to pierwszy serial, która zabiera widzów do szatni i poza boisko, dzięki czemu uzyskujemy niezwykły wgląd w NFL. Produkcja została niedawno nominowana do Emmy. Narratorem serialu jest Jon Hamm. 4. sezon będzie składał się z ośmiu odcinków, które zadebiutują jednocześnie - premiera odbędzie się 19 lipca.

Drugim serialem, który przygotował Amazon na lipiec 2019, jest produkcja The Boys, oparta na cyklu komiksów autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Fabula skupia się na tytułowej, specjalnej grupie agentów CIA, która została powołana do kontrolowania superbohaterów. W swojej pracy członkowie grupy mogą nawet posunąć się do zabicia sprawiającego problemy herosa. W obsadzie znajdują się Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Tomer Kapon, Jennifer Esposito, Karen Fukuhara, Erin Moriarty, Antony Starr, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Chace Crawford i Nathan Mitchell. Twórcami produkcji są Seth Rogen i Evan Goldberg. Premiera 26 lipca.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV